🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Зарядні пристрої для акумуляторів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Для перезаряджуваних багаторазових батарей необхідно підібрати зарядний пристрій для акумуляторів належної якості. Використання ненадійних приладів для відновлення заряду може негативно повпливати на їхньому функціонуванні, робочому ресурсі, і, зрештою, вивести АКБ з ладу раніше часу. Зараз випускається безліч моделей з різними можливостями, сумісністю та технічними характеристиками, що дещо ускладнює вибір для користувача.

Які бувають зарядні пристрої для акумуляторів?


 

Залежно від кількості слотів можна купити зарядний пристрій для акумулятора з 2-16 каналами. При цьому кожен працює у своєму режимі з індивідуальними характеристиками, що підлаштовуються під конкретну АКБ. Практика показує, що найбільш потрібні 2- та 4-канальні моделі, оскільки їх можливостей для користувача достатньо.

За функціоналом розрізняють 2 основні види:

 1. Автоматичні. Максимально зручні в експлуатації, оскільки самостійно відключають живлення, коли батарейка повністю зарядилася. Це дозволяє уникнути перезаряджання.

 2. Інтелектуальні. Більш технологічні та практичні зарядні пристрої для акумуляторів, які розпізнають тип, стан батарейок та визначають оптимальні параметри заряджання (сила струму, напруга).

За показником сумісності розрізняють моделі, які підходять для різних батарей:

 • для літій-іонних, нікель-кадмієвих або нікель-металгідридних;

 • для пальчикових АА та мініпальчикових ААА;

 • для 14500, 16340, 18350, 18650 і т.д.

Крім того, існує універсальна зарядка для акумуляторів, яка підходить одночасно для всіх видів, форм, розмірів.

Переваги зарядних пристроїв для акумуляторів


 

Саме такі універсальні моделі, як зарядний пристрій LiitoKala представлені в нашому інтернет-магазині. Їхні основні плюси:

 1. Інтелектуальне розпізнавання типу батареї та адаптація заряджання під її параметри.

 2. Сумісність з більшістю представлених на українському ринку АКБ.

 3. Додаткова функція відновлення для повністю розряджених елементів.

 4. Оснащена LCD-дисплеєм, на якому відображається вся інформація про поточний рівень опору, заряду, сили струму, напруги, збоїв, що виникають.

 5. Швидке заповнення заряду. Також можна придбати зарядний пристрій для акумуляторів, у якому принаймні на один слот подається збільшена сила струму для прискорення та оптимізації процесу.

Як вибрати зарядні пристрої для акумуляторів?


 

Переконавшись у тому, що прилад підходить для набору батарей, які найчастіше застосовує користувач, необхідно звернути увагу на якість. Його гарантує насамперед бренд виробника. Так зарядний пристрій Nitecore або LiitoKala буде справно виконувати свої функції, не завдаючи шкоди АКБ.

Максимально зручно використовувати інтелектуальний зарядний пристрій для батареї, але з можливістю встановлення параметрів користувачем самостійно за потреби. Важливо, щоб функціоналом було передбачено захист від перепадів у мережі, перегріву, короткого замикання, зворотної полярності, несправних АКБ. Також необхідно звернути увагу на наявність функції відновлення батареї, швидкого заряджання, підживлення від Powerbank.

Де вигідно купити зарядні пристрої для акумуляторів з доставкою по Україні?


 

Користувачі, які хочуть придбати зарядку для батарей універсального типу з інтелектуальним розпізнаванням, можуть звернутися до LOAD UP. У нас представлені високотехнологічні, функціональні та безвідмовні прилади для заповнення заряду за привабливими цінами. На кожну покупку нараховуються бонуси для отримання накопичувальної знижки.

Одна з наших основних переваг – швидка доставка, оскільки товарний запас завжди є на складі. Незалежно від регіону України, замовлення доставляються протягом декількох днів.

Важливо, щоб воно підходило за характеристиками до розміру та типу батареї. Зручні в експлуатації інтелектуальні моделі, які самостійно виставляють параметри, а також захищені від перепадів напруги, замикання, перегріву.

Попри те, що на ринку є моделі до 16 слотів, найбільшою популярністю користуються 2 і 4-канальні, оскільки вони доступніші за вартістю.

У нашому інтернет-магазині представлені прилади від провідних виробників із відмінною репутацією. На товари надається офіційна гарантія. Доставка здійснюється в гранично стислий термін.

Вгору