🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Ігрові (геймерські) клавіатури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Ігрова клавіатура, що ж це і з чим її їдять? Давайте спробуємо розібратися разом. Під ігровою найчастіше мають на увазі клавіатуру, на якій переважно грають в ігри. Вона може мати механічний або мембранний привід. Відповідно вона розроблена спеціально для цього процесу, має свої плюси, доповнення і стандарти виконання. Така клавіатура дійсно допомагає геймеру досягти переваги над суперниками в іграх. У наш час є безліч виробників, які роблять такі речі. Це і Асус, і Майкрософт, і Зеро, і Мітсуба, а також Епл тощо. Тонке налаштування пристрою дає змогу зробити так, щоб за кожну дію відповідала своя клавіша. Багато патернів підсвічування можна зберігати в пам'яті комп'ютера щоб використовувати разом з клавою. Натискання клавіш гучно звучить в механічній і тихо клацає в мембранній. Якщо ви завзятий гравець в онлайн ігри таких жанрів як моба (ДОТА 2, LOL), шутер (Call of Duty, Battlefield, CS 2), ммо рпг (World of Warcraft, Fallout 76), то вам обов'язково потрібно придбати цей ігровий девайс.

Як вибрати геймерську клавіатуру

Вибір клавіатури, яка підходить саме вам, залежатиме від безлічі факторів. Наприклад, якщо у вас геймерський комп'ютер, а самі ви геймер, то і пристрій вам потрібен особливий, клавіатура геймера. Клава зобов'язана влаштовувати вас за зовнішнім виглядом, адже ви будете дивитися на неї із завидною частотою. Додатковий фактор, на який потрібно звернути увагу, - це колір свічів ваших клавіш, адже від них залежить гучність, з якою ваша клавіатура звучатиме. Потрібно врахувати щоб купити ігрову клавіатуру, низку таких факторів:

  • Розмір ваших рук дасть змогу зрозуміти наскільки великою має бути кожна кнопка пристрою. Кілька варіантів розміру може бути навіть у межах моделей одного й того ж виробника. Існують навіть величезні клавіатури розміром зі стільницю, вони звісно більше жартівливі, але дійсно можуть вводити текст на комп'ютері. Є ж обрізані вкрай маленькі компактні клавіатури, які можуть підійти для невеликих робочих місць. А можуть бути взагалі кишенькові клавіатури з кнопками направлення курсору, як у пульті, або тачпадом, які підключаються по блютуз. Ваш вибір ґрунтуватиметься на способах застосування пристрою і побажаннях у комунікації з комп'ютером.
  • Гра, в яку ви збираєтеся грати на своєму ПК, багато в чому визначить модель клавіатури, яка підійде для вас. У шутерах важлива швидкість передачі даних і швидкість натискання клавіш, у ворді потрібна точність і зручність розкладки текстової для клавіш якими ви користуєтеся. Врахуйте що якщо ви використовуєте всі 10 пальців для того щоб друкувати, то розмір може вийти для вас на перше місце. Не кожна модель дасть змогу розмістити 2 руки з комфортом на собі.
  • Варіація підсвічування так само може схилити вас до вибору тієї чи іншої клавіатури. Наприклад, може бути, що підсвічування зовсім немає, або воно одноколірне, або ргб, що налаштовується, або не налаштовується, всі вони можуть бути на різних моделях, і вам потрібно вибрати, що саме ви хочете.

Особливості та види клавіатур для ігор

Геймерська клавіатура має безліч підвидів і варіацій. Наприклад механічна, мембранна або гібридна. Механіка вирізняється високою надійністю, варіативністю матеріалів (може бути із пластику, дерева чи металу), легким чищенням, стильним зовнішнім виглядом, а також неповторним досвідом використання, абсолютно відмінним від мембрани. Мембранна ж клавіатура буде хороша тим, хто живе не один і часто допізна грає в ігри. Вони славляться винятковою тишею своєї роботи, чого не може досягти механіка ні на одних свічах. Так само, незважаючи на свої принципові відмінності в механізмі роботи, мембранна клава має досить значний термін експлуатації, але все ж трохи поступається в цьому питанні механіці. Гібридні ж рішення є спробами поєднати сильні сторони обох варіантів, що у них виходить зі змінним успіхом. Упевнений що можна знайти якісних представників у цьому класі ігрової периферії. Підсвічування і матеріал це візуальна частина, а ключовими особливостями клавіатур є:

  1. Функція пам'яті, яка дає змогу вам записувати скрипти на певні комбінації клавіш прямо на клавіатурі з-під її інтерфейсу. Ця функція буде корисна просунутим користувачам персонального комп'ютера.
  2. Модель може відрізнятися від іншої моделі за таким параметром як вартість, пам'ять, внутрішній устрій ігрової клавіатури. Потрібно обміркувати що вам підійде
  3. Наявність або відсутність додаткових програмованих клавіш. Ця функція корисна для ігор де треба одночасно керувати кількома персонажами. Ви зможете запрограмувати на них додаткові дії або команди для конкретних груп персонажів якими ви керуєте. Також якщо ваша робота пов'язана зі спілкуванням з людьми, ви можете з легкістю забіндити будь-які шаблони відповідей на ці клавіші і комбінації.
  4. Повне ргб підсвічування або часткове. Різниця в тому, скільки буде режимів і налаштувань, важлива, якщо ви дотримуєтеся певного стилю у своєму ігровому куточку.
  5. Ігрова клавіатура ціна якої буде вищою зазвичай зроблена з більш якісних матеріалів і служить своєму господареві значно довше. Купити таку можна в нашому магазині Load Up, ціна на неї досить доступна. По місту Київ ми доставимо клавіатуру вам додому. Вся Україна покривається за рахунок послуг партнерів з Нової Пошти. Всі питання, що цікавлять, ви можете задати нашому менеджеру

Яка ігрова клавіатура найбільше підходить геймеру

Вимогливий геймер, ймовірно, зверне увагу, наприклад, на клавіатуру, яка має окремий перемикач звуку на своєму корпусі, виконаний у вигляді крутилки або кнопок. Це дає змогу точно налаштовувати внутрішньоігровий звук і фонову музику, яку гравець може вмикати під час гри. Та й це просто зручно, старий добрий фізичний інтерфейс. Або ж вам може сподобатися важка металева клава, яка буде міцно стояти на своєму місці навіть якщо у вас слизький стіл. А головне щоб вам подобалося користуватися річчю. Порівняйте переваги пристроїв і виберіть краще що підійде вам під ваші завдання.

Вгору