🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Складні ножі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Якісний, міцний та надійний ніж складаний – незамінний пристрій як у повсякденному житті для виконання нескладного ремонту, побутових завдань, так і в похідно-польових умовах, у поїздках. Він займає мінімум місця в кишені, рюкзаку, сумці, мало важить і завдяки своїй конструкції зручніший і безпечніший, ніж інструмент з відкритим лезом.

Які бувають складні ножі?


 

Насамперед ножі складні розрізняються за типом механізму відкривання/закривання:

  1. Механічні. Найпростіший за конструкцією варіант, який вважається надійним у плані безпеки, оскільки всі маніпуляції здійснюються вручну. Відсутній ризик того, що лезо відкриється в кишені.

  2. Автоматичні. Тут лезо викидається і забирається назад у ручку за натисканням кнопки або фліппера (плавника). Такі складні ножі максимально зручні у використанні, тому що відкриваються без фізичного зусилля.

  3. Напівавтоматичні. Проміжний варіант, коли відкриття відбувається в автоматичному, а закриття в ручному режимі.

Також інструменти розрізняються за матеріалом виготовлення, формою леза, розмірами тощо. Окрему категорію представляють мультитули – багатофункціональні пристрої, які також можуть бути оснащені відкривачкою, кусачками, викрутками, штопором, пилкою тощо.

Переваги складаних ножів


 

Споживачі вибирають купити складні ножі для щоденного застосування або для використання в туристичних походах, під час відпочинку на природі з ряду причин:

  • багатофункціональність. Цей інструмент корисний і незамінний для вирішення цілого ряду завдань від нарізки ковбаси до усунення дрібних поломок;

  • компактність. Предмет не займе багато місця у будь-якій дорожній сумці чи кухонній скриньці. При цьому він важить лише 100-200 грам;

  • надійність. Сучасний гарний складаний ніж виготовляється з нержавіючої сталі високої міцності, що дозволяє працювати з твердими матеріалами та текстурами;

  • зручність експлуатації. Автоматизовані механізми дозволяють легко витягувати та ховати лезо;

  • мінімальний догляд. Якісні леза рідко потребують заточування, оскільки зберігають гостроту тривалий період часу навіть за інтенсивної експлуатації.

Як вибрати складаний ніж?


 

Щоб купити складаний ніж, який повністю відповідає запитам, який зможе служити своєму власнику довгі роки, необхідно підходити до вибору максимально уважно. Основні критерії:

  1. Матеріал виготовлення лез. Для них повинна бути застосована нержавіюча сталь або вуглецева зі спеціальним антикорозійним покриттям. До її складу можуть додаватися легуючі елементи, що збільшують показники твердості, стійкості до корозії, плавлення, зносу та стирання. Це може бути хром, нікель, марганець, молібден, кремній.

  2. Конструкція рукоятки. Необхідно ніж складаний купити, рукоятка якого міцно фіксуватиметься в руці та не ковзатиме. Для виготовлення можуть використовуватись натуральні матеріали (деревина, металеві сплави), але вони не надто практичні. Набагато міцніше, довговічніші сучасні полімери, наприклад, G10.

  3. Тип замку. Найбільш зручні та популярні напів- та автоматичні моделі. Важливо переконатися, що замок не відкривається мимовільно, а також надійно та міцно фіксує лезо у відкритому положенні.

Де вигідно купити складні ножі з доставкою по Україні?


 

У нашому інтернет-магазині найбільш конкурентна та помірна на якісні і надійні ножі складні ціна. Ми співпрацюємо з виробниками без посередників, тому вартість наших товарів не включає посередницькі накрутки. В асортименті LOAD UP представлена продукція провідних брендів, яка гарантовано відповідатиме заявленим характеристикам.

Оформити замовлення можна в будь-який час через сайт або в робочі години магазину в телефонному режимі. Доставка буде виконана протягом 1-2 днів незалежно від регіону України.

Часті питання


 

Увагу необхідно звернути на матеріал виготовлення леза та рукоятки, якість складання, безпеку механізму та надійність фіксації у відкритому стані.

За цією характеристикою розрізняють механічний, напівавтоматичний та автоматичний типи. Перший варіант передбачає ручне управління, останній – викидає та складає лезо натисканням кнопки. Напівавтомат тільки відкривається натисканням, а закривається вручну.

Цей компактний інструмент може бути під рукою у повсякденному житті для відкриття коробок, упаковок. Він незамінний під час виїздів на природу, туристичних походів для нарізання овочів, м'яса, відпилювання гілок, відкривання консервів тощо.

Вгору