🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Товари для розумного дому

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Інноваційні технології міцно ввійшли в повсякденне життя кожної людини, тому нікого не здивує смарт-кавоварка або розумна колонка. Однак розумні товари для дому продовжують удосконалюватися, роблячи управління комунікаціями та технікою все більш автоматизованими, а ведення господарства максимально комфортним.

Які товари відносяться до розумного будинку

В каталогах сучасних виробників можна вибрати та придбати товари для розумного будинку для будь-яких потреб:

 • освітлювальні пристрої (світильники, нічники, лампи, підсвічування);
 • електрообладнання (розетки, вимикачі, подовжувачі);
 • замки і системи сигналізації;
 • датчики контролю мікроклімату, протікань води і т.д.;
 • інші корисні товари для розумного будинку: тримачі для туалетного паперу, диспенсери для води і ін.

Користувач сам вирішує, чи буде він централізовано управляти всіма пристроями через хаб або достатньо для початку купити розумну розетку для контролю енергоспоживання.

Розумне освітлення

У розумний будинок товари для освітлення представлені різними світильниками та підсвічуванням, які керуються голосовими командами або за допомогою додатка на смартфоні. Користувач може налаштовувати яскравість та інтенсивність світла, колірну гаму у всій повноті спектра від приглушеного жовтого до насиченого червоного.

Окрему категорію товарів розумного будинку становлять світильники з проектором. Так нічник Астронавт, керований за допомогою пульта, проектує на стіну зіркове небо нашої Галактики. Користувач може вибирати різні режими відображення, встановлювати таймер на вимкнення.

Розумні розетки та подовжувачі

Керувати роботою електроприладів і побутової техніки можна, якщо купити розумний подовжувач або розетку. Вони дозволяють дистанційно активувати та вимикати прилади, контролювати і оптимізувати споживання електроенергії, забезпечувати безпеку їх експлуатації. Ці товари в розумний будинок оснащуються вбудованою захистом від перепадів напруги, короткого замикання.

Датчики для розумного будинку

Датчики - це товари для розумного будинку зі smart функціоналом, які ефективно контролюють роботу всіх комунікацій та забезпечують надійний захист від форс-мажорних ситуацій. Виділяють датчики:

 • відмикання дверей та вікон;
 • протікання води;
 • контролю мікроклімату в приміщенні (вологість, температура, вміст CO2);
 • здоров'я рослин і т.д.

Важливо! Об'єднати всі пристрої в злагоджено працюючу систему дозволить хаб, через який зручно управляти функціоналом і контролювати справність кожного елемента.

Купити товари для розумного будинку в Києві і Україні з доставкою

Всі необхідні товари в розумний будинок купити можна в каталозі LOAD UP з доставкою протягом декількох днів та можливістю вибору підходящого способу оплати (готівка, переказ, накладений платіж). Всі позиції зібрані в окремому розділі, що спрощує процес вибору. Для отримання консультації можна замовити зворотний дзвінок від менеджера.

Вартість смарт-пристроїв доступна, що дозволяє створити комфортні умови для життя споживачам з різним рівнем доходу.

Часто задавані питання

Що таке розумні товари?

Це пристрої, функціоналом яких можна керувати дистанційно голосом або через додаток.

Для чого потрібні ці пристрої?

Вони дозволяють автоматизувати рутинні побутові завдання, звільняючи час для більш важливих справ і підвищуючи комфорт повсякденного життя.

Де товари для розумного будинку купити в асортименті?

В широкому розмаїтті вони представлені в інтернет-магазині LOAD UP. У нас високотехнологічні та прості в експлуатації пристрої реалізуються за доступною ціною з доставкою.

Вгору