ГАРАНТІЯ

На нашому онлайн-ресурсі можуть бути доступні наступні варіанти гарантійного обслуговування:

 

На всю продукцію поширюється діячче законодавство України щодо гарантій товару і продукції. Підтвердженням вашого права на використання гарантійного обслуговування є чек (за його наявності). Товари з офіційним гарантійним талоном від виробника обслуговуються в сервісних центрах відповідного виробника.

Термін гарантії залежить від категорії товару !На одноразову продукцію гарантія не поширюється! Термін гарантійного ремонту - відповідно до чинного законодавства.

Відповідно до законодавства або технічних умов виробництва на всі товари застосовується гарантія, термін гарантії 30 (тридцять) днів безпосередньо від магазину. Протягом цього часу товар підлягає безкоштовному гарантійному обслуговуванню в нашому магазині.

Термін гарантії - 30 днів. Термін оцінки товару та/або гарантійного ремонту - до 14-ти календарних днів з моменту отримання товару нашими спеціалістами.

У разі:

 • відсутності або пошкодження гарантійних пломб на товарі;
 • неправильне або нецільове використання продукції;
 • наявність пошкоджень, що виникли при здійсненні умисних або необачних дій покупця;
 • самостійного розкриття, ремонту, заміни внутрішніх і зовнішніх частин товару.

У разі:

 • природного зносу товару;
 • неправильного використання товару, зарядки і т. д.;
 • використання одноразових виробів;
 • випадкових пошкоджень (дефекти, завдані використанням);
 

ОБМІН, ПОВЕРНЕННЯ

В інтернет-магазині LOAD UP продаються товари від офіційних постачальників вищої якості.

При отриманні товару обов'язково перевірте комплектність з товаром, вказаною на упаковці, та відсутність пошкоджень чи дефектів. У разі виявлення недоліків ми безкоштовно замінимо і відправимо вам товар належної якості.

 

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» ви маєте право на повернення або обмін товару протягом чотирнадцяти днів після покупки, якщо товар не відповідає за формою, розміром, фасоном, кольором, розміром чи з інших причин або не може бути використаний за призначенням. Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не був у використанні і за збереженні його товарного вигляду, комплектації, споживчих властивостей.

Одноразові вироби, товари, які відносяться до особистої гігієни, та товари, викладені в постанові Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р. № 172 не підлягають обміну та поверненню. Або якщо не була відкрита заводська упаковка і товар не був використаний.

Після отримання товару на повернення або заміну для перевірки якості товару проводиться експертиза щодо дотримання умов експлуатації та гарантії. Максимальний термін перевірки якості товару згідно з п.6 ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів" становить 14 днів.

Повернення грошових коштів здійснюється протягом до п'яти днів.

Обмін або повернення товару здійснюється перевізником - Нова пошта. Для обміну або повернення необхідно звернутися за контактами, вказаними на сайті. Після цього наші оператори повідомлять точний порядок відправки товару і консультують по всім необхідним питанням.

Для обміну, повернення товару необхідно надати:

 • Товар у повній комплектації;
 • Документ, що підтверджує покупку (за наявності);
 • Документ, що посвідчує особу покупця.

Вимоги до стану товару для обміну, повернення:

 • Товар не повинен мати пошкоджень;
 • Упаковка товару не повинна мати пошкоджень, слідів експлуатації, бруду, чужорідних елементів, які не передбачені заводською упаковкою (скотч, клей тощо);
 • Упаковка повинна відповідати товару, призначеному для обміну або повернення.

Зверніть увагу, що при обміні, поверненні товар повинен бути надійно упакований в окрему упаковку самостійно або в пунктах перевізника.