🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Комп'ютерна периферія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Для повноцінної та ефективної роботи за ПК, незалежно від того, які операції будуть за ним виконуватися, необхідно правильно підібрати додаткове обладнання, яке має назву комп'ютерна периферія. Вона може встановлюватися та застосовуватися опціонально та вибірково. Однак існує базовий набір, який є необхідним та обов'язковим.

Що таке периферія для комп'ютера?


 

Це пристрої, що підключаються до ПК і призначені для введення або виведення інформації різними способами. Серед найпопулярніших можна виділити:

 • мембранні та механічні клавіатури ігрові та звичайні;
 • лазерні та оптичні комп'ютерні миші‌ для ігор або офісної роботи;
 • навушники та гарнітура;
 • монітори;
 • принтери та сканери;
 • відеокамери;
 • зовнішні накопичувачі;
 • модеми та мережні карти.

Грамотно підібране периферійне обладнання комп'ютера дозволяє зробити роботу більш комфортною, продуктивною. Істотно розширюються його можливості та функціонал.

Основні периферійні пристрої ПК


 

Найважливіші для повноцінного функціонування ПК пристрою – це миша та клавіатура, які необхідні для швидкого введення інформації та управління можливостями комп'ютерної техніки. Від того, наскільки вони надійні та зручні в експлуатації, безпосередньо залежить ефективність користувача.

Передусім необхідно купити клавіатуру, довговічну, безвідмовну в роботі та зручну для конкретного користувача. Щоб правильно вибрати цю комп'ютерну периферію, необхідно звернути увагу на низку аспектів:

 1. Вигляд. В даний час на ринку представлені мембранні та механічні моделі. Перші коштують дещо дешевше, проте не прослужать довго в умовах інтенсивної експлуатації, оскільки мембрана швидко зношується. У механічних клавіатурах є окремі світчі кожної кнопки. Вони служать довше, крім того, їх можна замінювати.
 2. Наявність багатофункціональних клавіш. Певні поєднання дозволяють швидко та зручно керувати функціями комп'ютера (гучністю, відтворенням музики, введенням тексту тощо)
 3. Швидкість відгуку. Цей параметр швидше важливий для ігрових периферійних пристроїв, тому що в ході гри успіх найчастіше визначають частки секунди.
 4. Тип підключення. Може бути провідний та бездротовий. Другий варіант є зручнішим, тому що не обмежує свободу дій.
 5. Підсвічування. З одного боку створює яскравий і стильний візуальний ефект, з іншого – служить практичній меті, оскільки забезпечує можливість роботи при недостатньому чи відсутньому освітленні.

Миша – максимально зручна периферія комп'ютера, що в рази підвищує ефективність управління. Основні критерії її вибору:

 • ергономічність форми та зручність для руки;
 • рівень чутливості та наявність функції її налаштування;
 • швидкість відгуку;
 • кількість кнопок керування та створення макросів для виконання часто застосовуваних команд;
 • оснащення RGB-підсвічуванням з налаштуванням колірного спектра.

Не меншу увагу варто приділити аксесуарам, яким належать килимки для мишки, підставки під зап'ястя тощо. Вони повинні бути міцними, виконаними із зносостійких матеріалів, мати ергономічну форму, щоб спрощувати та полегшувати роботу користувача.

Де вигідно купити комп'ютерну периферію?


 

У широкому розмаїтті моделей та функціоналу представлена комп'ютерна периферія в інтернет-магазині LOAD UP. Працюючи безпосередньо з виробниками та перевіреними постачальника, ми можемо бути впевнені в надійності та якості пропонованих товарів, відповідності їх технічних характеристик та можливостей опису. Відсутність посередницьких накруток визначає конкурентний та доступний рівень цін, а також можливість надання знижок за бонусною програмою за великі замовлення.

Оформити покупку можна через сайт у будь-який час або через зворотний дзвінок менеджера у робочі години. Замовлення обробляються максимально оперативно та відправляються щодня у міру надходження. Доставка здійснюється по Україні Новою Поштою протягом 1-2 днів. Для зручності клієнтів ми надаємо можливість вибору зручної форми оплати.

Часті питання‌


 

Все обладнання для введення та виведення інформації: миші, клавіатура, монітори, принтери, сканери, навушники, відеокамери, флешки тощо

Значення має тип (мембранний або механічний) , швидкість відгуку, хід клавіш, наявність підсвічування, кнопок, що програмуються.

Інтернет-магазин LOAD UP пропонує широкий спектр товарів даної категорії з оперативною доставкою до будь-якого населеного пункту України. Замовлення приймаються цілодобово та відправляються щодня.

Вгору