🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Прилади для діагностики автомобіля

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

В даний час автодіагностичні прилади доступні не лише професійним СТО та сервісам, а й пересічним автовласникам. Ці пристрої підключаються до бортового комп'ютера ТЗ і протягом декількох хвилин видають повну інформацію про його стан з кодами помилок, які можна скинути. Таким чином, користувач у режимі реального часу отримує відомості про виникнення збоїв та несправностей для своєчасного усунення.

Які є прилади для діагностики двигуна?


 

Це автообладнання класифікується за низкою ознак. На ринку представлені прилади для діагностики автомобіля 2-х поколінь:

 • OBD-I. Адаптовані до бортових комп'ютерів ТЗ, випущених до 1996 року;
 • OBD-II. Призначені для авто більш пізніх років випуску. Залежно від функціоналу можуть працювати з авто з 1996 до 2023 року.

По конструкції розрізняють стаціонарні та портативні пристрої. Перші найчастіше застосовуються в СТО, оскільки працюють тільки в тандемі з ПК, ноутбуком, на які виводиться отримана під час сканування інформація. Портативні товари для авто набагато зручніші в експлуатації, тому що їх можна підключати в будь-який момент часу в поїздці.

Крім того, діагностичне обладнання для авто поділяється на 3 категорії у сфері застосування:

 • дилерські. Розробляються автовиробниками під свої лінійки та моделі, коштують досить дорого;
 • мультимарочні. Універсальні та доступні за ціною апарати, що підходять одночасно до багатьох марок ТЗ;
 • марочні. Прилади обмеженого застосування та функціоналу, що підходять до однієї певної моделі авто.

Як обрати діагностичне обладнання для авто?


 

Без спеціальних знань може бути складно обрати та купити прилад для діагностики авто, який дозволить комплексно оцінювати роботу ТЗ. Щоб не помилитися у виборі, варто звернути увагу на такі моменти.

 1. Тип. Важливо, щоб пристрій підходив до конкретної моделі та марки машини з урахуванням року випуску. У цьому плані найбільш універсальні мультимарочні апарати. Крім того, інформація про сумісність прописується у техпаспорті. Для «домашнього» застосування підходять портативні апарати, які швидко підключаються до ТЗ і дозволяють отримувати аналіз основних вузлів та механізмів у режимі реального часу.
 2. Функціонал. Різні діагностичні прилади авто можуть оцінювати обмежений набір параметрів або мати розширений спектр функцій. Вибір залежить від потреб автовласника. Наприклад, вигідно коли автосканер діагностує роботу і двигуна, і акумулятора, замінюючи собою два види обладнання.
 3. Додаткові опції. Зручно, коли можна зробити скрін результатів, що виведені на дисплей. Значення у цьому випадку має обсяг пам'яті для зберігання цих звітів. Не менш важливою є можливість скидання кодів помилок.
 4. Спосіб виведення інформації. Залежно від конструкції апарат діагностики авто може оснащуватися невеликим екраном, на який виводиться вся отримана від бортового комп'ютера інформація. Найбільш компактні адаптери не оснащуються дисплеєм, проте можуть через Bluetooth з'єднуватися з гаджетами (планшетом, смартфоном). Після простого налаштування вони дистанційно надсилають звіти на пристрої. Багатьом користувачам зручніше читати їх з великого екрана.
 5. Бренд та модифікація. Перевагу варто віддавати адаптерам, які користуються попитом у споживачів і мають позитивні відгуки в мережі.

Де купити прилад для діагностики автомобілів?


 

У LOAD UP можна купити прилад для діагностики автомобілів будь-якої марки та моделі. Ми пропонуємо багатофункціональні, універсальні апарати від відомих виробників, які зможуть зробити керування безпечним та ефективним. Наші ціни на автосканери є максимально привабливими та конкурентними, оскільки ми працюємо без посередників.

Особлива перевага замовлення у нас – оперативна доставка. Вона здійснюється Новою Поштою по всій Україні протягом 1-2 днів, оскільки посилки формуються та відправляються щодня. Кращий спосіб оплати вибирає клієнт.

Часті питання


 

Ключові аспекти: сумісність до певної моделі ТЗ, функціонал, спосіб виведення інформації, ціна, бренд виробника.

Для цього необхідно знайти OBD-роз'єм, який знаходиться на панелі приладів, і приєднати до нього сканер. Після того, як ключ запалення повертається в положення ON. З'єднання відбувається автоматично.

У нашому каталозі воно представлене у різноманітності приладів з різними можливостями та функціоналом, що визначає вартість. Ціна на найпростіші варіанти стартує від 100 грн.

Вгору