🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Товари для авто

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Кожен, хто має авто дбає про нього, як про члена сім'ї. Нажаль, якою б якісною не була машина, є багато елементів, які виходять з ладу. Повноцінно авто товари не можна назвати розхідниками, адже це не тільки топлівні фільтри, фльтри для масла, прокладки для двигуна та багато іншого, - це засоби для догляду за машиною, авто акумулятор, зарядний пристрій для автомобільного акумулятора та багато іншого.

На нашому сайті ви зможете знайти усі необхідні авто товари з доставкою по Україні:

  • Акумулятори - авто акумулятор відповідає за живлення усієї електроніки машини. Загалом, ємінсть такого акумулятора, від 40 Аг до 100 Аг. Хоча він й заряджається від генератора двигуна, проте бувають ситуації, коли він розряджається під час морозу або втрачає заряд через тривалу відсутність експлуатації. Для таких ситуації краще мати запасний аумулятор, не кажучі вже про такі, де акумулятор просто виходить з ладу - тоді запасний акумулятор для авто - точно стане у нагоді.
  • Зардка для акмулятора - цей пристрій точно стане у нагоді якщо акумулятор розрядився. Зазвийчай, такою зарядкою, можна зарядити акумулятор всього за декілька годин. Такі пристрої вміють заряджати не тільки стандартні автомобільні акумулятори, а й мотоциклетні, деякі свинцево-кислотні, AGM, гелеві, а також вміють відновлювати акумулятори після перерозряду, з відшарованими ячейками та іншими пошкодженнями.

 

Вгору