LOAD UP - це інтернет-магазин широкого спектру споживчих товарів в Україні.  Ми прагнемо зробити життя наших клієнтів сучасним та цікавим, тому пропонуємо весь спектр товарів для дому, активного відпочинку, бізнесу, геймінгу, автомобілів та домашніх вихованців.

У своєму асортименті ми зробили акцент на смарт-товари, тому що хочемо зробити господарювання легшим, автоматизувати побутові завдання, щоб звільнити ваш час на сім'ю, відпочинок, захоплення. У нас знайдеться цікава пропозиція для кожного клієнта:

  1. Не знаєте, як організувати систему «Розумний будинок»? У LOAD UP можна знайти різноманітні смарт-товари, чи то датчик здоров'я рослин, нічник з голосовим керуванням або «розумна» розетка, яка сама відключить праску;
  2. Навіщо витрачати сили та час на домашню рутину, якщо можна звільнити його для приємніших занять? Ми маємо все для полегшення праці сучасної господині від автоматичної щітки для миття посуду до робота, миючого вікна;
  3. Хочете бути в курсі останніх трендів поп-культури та креативного дизайну? Любителі яскравих фарб та ексклюзиву знайдуть у LOAD UP неонові та світлодіодні стрічки, GRB-світильники та лампи, гаджети з підсвічуванням та інші атрибути поп-культури;
  4. Любите свого домашнього вихованця і бажаєте зробити його життя комфортним? Для котів і собак будь-якого віку і породи в нашому каталозі можна підібрати LED-нашийники, що світяться, інтерактивні смарт-іграшки, «розумні» годівниці.

Ми робимо повсякденне життя простішим і комфортнішим, адже в каталозі LOAD UP ви швидко знайдете всі необхідні товари відразу без тривалого пошуку в різних точках продажу. При цьому вас порадують адекватні та доступні ціни, а також чесний та ввічливий сервіс.

Ключові переваги нашого інтернет-магазину:

  • оплата покупки за фактом отримання без передоплати;
  • можливість оплатити замовлення з банківської картки через сайт онлайн;
  • оформлення покупки в один клік через кнопку «Швидке замовлення» на сторінці товару;
  • програма лояльності, з якою ви отримуєте все більший розмір знижки з кожною покупкою;
  • максимально оперативна доставка протягом 1-2 днів по всій Україні.

Девіз LOAD UP: смарт – це просто! Звертайтесь до нас, і ми зробимо наступ майбутнього з високими технологіями та «розумною» технікою можливо вже сьогодні!