🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Кабелі та адаптери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Кабелі та адаптери необхідні будь-кому, хто користується будь-якими гаджетами або великою технікою. З їх допомогою можна підзарядити пристрій або підключити один до іншого. А у випадку, коли відповідного дроту немає, можна скористатися адаптером або перехідником. Так що кабелі точно будуть незамінними у житті сучасної людини.

Для чого використовують кабелі та адаптери?


 

Шнурами комплектуються практично будь-які гаджети. А підключення більш-менш великої техніки без потрібного комплекту неможливо. І є дві основні задачі, які виконують кабелі:

 • Зарядка пристрою;
 • З'єднання двох пристроїв/передачі інформації.

Шнур для зарядки має кожен сучасний девайс, щоб користувачеві не доводилося шукати відповідний кабель у себе. Комплектація ж специфічними проводами теж зазвичай є обов'язковою. Адже якщо юсбі кабель того чи іншого типу є у кожного, то менш поширені просто так зазвичай не купуються.

А адаптери потрібні для того, щоб не купувати нові шнури, просто «адаптуючи» ті, що є. Перехідники найчастіше використовують для розеток, підключення техніки (наприклад монітор до ноутбука) та інших випадків, коли пристрій не має потрібного роз'єму. Деякі адаптери працюють ще й як «подовжувачі». Тобто він підключається, наприклад, до розетки, а до нього можна підключити кілька різних гаджетів.

Найпопулярніші види кабелів


 

Звичайно, найпопулярнішими та затребуваними шнурами стали USB. Вони бувають різних типів для підключення різних пристроїв. Найпоширенішими роз'ємами є наступні:

 • USB Type-A – зазвичай це одна із сторін практично будь-якого кабелю. Миші та клавіатури підключаються через нього, як і більшість інших аксесуарів та гаджетів для ноутбука та ПК. Також усі флеш-накопичувачі мають штекер саме Type-A. Такі кабелі відрізняються найбільшою зносостійкістю та безпекою.
 • Micro USB – прийшов на заміну mini USB, який зараз уже використовується дуже рідко. Він використовується у багатьох брендів телефонів і дрібних гаджетів.
 • USB Type-C – на даний момент є найшвидшим, потужним і поступово витісняє micro. Він теж використовується найчастіше в телефонах та невеликих гаджетах. Великий плюс такого роз'єму – його можна підключати будь-яким "боком", так як контакти в ньому розташовані дзеркально. А значить, і штекери і гнізда такого типу зношуються повільніше.
 • Lightning – використовується тільки у техніки Apple. Але навіть ця компанія повністю переходить на C відповідно до світових стандартів.

На даний момент сучасні гаджети та техніка здебільшого використовують кабелі зі сторонами Type USB A та Type USB C. Насправді ви можете купити один шнур для зарядки з вилкою під наші стандартні розетки та підзарядити через нього практично що завгодно. Хоча, звичайно, рекомендується по можливості використовувати «рідні» шнури від кожного девайса.

Популярні перехідники та адаптери


 

Зараз багато пристроїв комплектуються відразу кількома кабелями з різними варіантами підключення (наприклад, монітори) або відповідними адаптерами. Але навіть якщо в комплекті їх немає, потрібно завжди можна купити, адже коштують вони зовсім небагато. Найпопулярнішими варіантами перехідників стали:

 • VGA – HDMI;
 • VGA – DisplayPort / DVI;
 • HDMI – DVI/VGA.

Величезним попитом користуються адаптери «подовжувачі». Особливо, якщо гаджетів у будинку багато, роз'єми у них різні, а зарядити хочеться все швидше. Ви просто вставляєте його в розетку та підключаєте все через USB.

Де можна купити адаптери та кабелі?


 

Придбати кабелі для заряджання телефону або інших гаджетів можна в нашому магазині Load Up. Тут ви також зможете знайти перехідники для телефонів та безлічі інших пристроїв. У нас є великий вибір корисних у побуті аксесуарів та девайсів. Ви без проблем зможете підібрати все, що вам може знадобитися у повсякденному житті. А якщо виникнуть питання – завжди можна звернутися за допомогою до наших менеджерів. У Києві можна відвідати наш фізичний магазин або оформити покупку на сайті. Доставка замовлень діє по всій Україні.

Вгору