🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Сканери штрих-кодів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Такий пристрій як сканер штрих-кодів став невід'ємною складовою роботи сучасного складу, оптової або роздрібної торгової точки, виробничого підприємства будь-якого масштабу. Воно призначене для пошуку потрібного товару або занесення до бази даних компанії інформації про нову товарну позицію. Це дозволяє ефективно автоматизувати робочі процеси, на які раніше йшла маса часу та зусиль співробітників.

Види сканерів штрих-кодів

Залежно від технології сканери штрих-кодів бувають:

  1. Лазерні. Пристрої, призначені для розпізнавання найпростіших лінійних 1D кодів, що складаються з цифр, символів, поздовжніх ліній. Відмінним прикладом такого обладнання служить сканер штрих-кодів лазерний MS-3100, що працює з високою швидкістю до 300 циклів в секунду.
  2. Лазерно-оптичні. Більш просунуті сканери штрих-коду, оснащені CMOS-датчиками для зчитування 1D і 2D форматів. 2D є QR-коди зі складними, дрібними елементами, розташованими у двох вимірах. Наприклад, сканер штрих-кодів лазерний X-760‌ підтримка роздільна здатність 640х480 пікселів.

Дротовий або бездротовий сканер штрих-коду?

Ще одна класифікація передбачає відмінності у способі підключення:

  • провідні. Моделі з невеликим радіусом дії, обмеженим довжиною кабелю. Найчастіше підключаються до комп'ютера або POS-терміналу через роз'єм USB, рідше через COM-порт. Це сканер штрих-кодів ціна якого зазвичай доступна;
  • бездротові. Дороге обладнання, що відкривають на порядок ширші можливості експлуатації. Воно може працювати на відстані до 100 м від комп'ютера, підключаючись до нього через Bluetooth чи Wi-Fi. Для тривалої автономної роботи пристрій оснащується ємним акумулятором (сканер штрих-кодів Netum C750 укомплектований батареєю на 1200 мАч).

Як вибрати сканер штрих-коду для магазину чи складу

Підбираючи сканер штрих кодів для магазинів, виробництв, складів, важливо попередньо проаналізувати специфіку роботи підприємства. Це дасть можливість не переплачувати за дорогу модель, можливості якої можуть стати в нагоді в роботі.

Для невеликої торгової точки з незначною прохідністю клієнтів достатньо провідної моделі. Якщо ж передбачається застосування на масштабному складі, перевагу краще віддати бездротовій технології, тому що вона дозволить скоротити час на проведення інвентаризації або пошук потрібного товару.

Як вигідно купити сканер штрих-кодів в Україні

Широкий та різноманітний асортимент пристроїв представлений в інтернет-магазині LOAD UP. У нас представлені найсучасніші моделі від провідних брендів. При цьому сканер штрих-кодів купити можна за доступною ціною, тому що ми працюємо з виробниками безпосередньо. Крім того, це забезпечує нашому клієнту впевненість у тому, що він купує якісний сертифікований товар, характеристики якого відповідають опису на сайті.

 

Який пристрій потрібний для зчитування QR-кодів?

З цим завданням успішно справляються лазерно-оптичні сканери.

Яка вартість обладнання?

Ціни на різні моделі можуть змінюватись в широкому діапазоні в залежності від типу (лазерна або лазерно-оптична, провідна або бездротова), технічні характеристики, бренду.

Де краще замовити у Києві сканер штрих кодів у магазин?

Придбати пристрій високої якості та надійності з доставкою по Україні варто на сайті LOAD UP, де найбільш ходові моделі завжди є на складі.

Вгору