🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Ігрові консолі та приставки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

У геймерів будь-якого віку незмінним попитом користуються портативні ігрові приставки і консолі, які мають важливу перевагу – можливістю геймінгу у будь-якому місці. Вони є компактним плоским корпусом з невеликим екраном.

Він зручно поміщається в кишеню або сумку, тому улюблені ігри завжди у вільному доступі для користувача, де б він не знаходився. При цьому для керування не потрібні додаткові пристрої: ігрові мишки або клавіатура, достатньо кнопок управління на корпусі.

Які є ігрові консолі та приставки?


 

Виробники випускають консольні ігрові приставки у широкій різноманітності моделей з різним набором ігор, функціоналом, дизайном, комплектацією. Крім самого пристрою в комплекті можуть йти зарядні кабелі, а також додаткові геймпади для гри вдвох. Більшість моделей підтримують опцію підключення до телевізора через HDMI-кабель або дистанційно через Wi-Fi для виведення зображення високої чіткості на великий екран.

Особливості та переваги пристроїв:

  • тривалий час автономної роботи. Здебільшого сучасні ігрові консолі оснащуються вбудованим акумулятором значної ємності. Він забезпечує кілька годин експлуатації без перерви та зарядки. Поповнити заряд можна стандартно через порт Type-C;
  • велика пам'ять. Вона дозволяє завантажити кілька сотень ігор навіть у найпростіші моделі. Більш продуктивні пристрої включають до 6000 захоплюючих ігор;
  • можливість підключення картки SD. Ця опція дозволяє суттєво збільшити обсяг пам'яті та розширити можливості геймінгу;
  • екран із яскравим, деталізованим зображенням. Ключовий елемент, завдяки якому портативні ігрові приставки можуть використовуватись у будь-якому зручному місці. Його розмір варіюється від 3 до 7 дюймів;
  • зручні кнопки. У багатьох моделях вони розташовані як на джойстиках Dandy, що забезпечує швидке реагування геймера;
  • додатковий функціонал. У багатьох модифікаціях реалізована можливість підключення до телевізора або другого джойстика;
  • доступність. Споживач може купити ігрову консоль за адекватною ціною.

Останнім часом особливої популярності набули моделі, в які завантажені ретро-ігри, популярні у 80-90-х роках. Ці товари для гіків та геймерів‌ цікаві не тільки дітям, а й дорослим, тому що дозволяють на час повернутися в дитинство разом із улюбленими героями Sonic, Super Mario, Bomberman, Donkey Kong.

Які краще обрати ігрові консолі та портативні приставки‌?


 

Розмаїття брендів та модифікацій цих пристроїв для геймінгу створює для споживача проблему вибору. Щоб зробити його правильно, варто розібратися у своїх запитах, уподобаннях та звернути увагу на такі аспекти:

  1. Набір ігор. Важливо купити ігрову консоль приставку зі списком ігор, які відповідатимуть інтересам користувача.
  2. Розмір екрана. Забезпечує комфорт геймінгу, проте чим він більший, тим дорожча модель.
  3. Функціонал. Набір додаткових функцій визначається потребами геймера. Хтось любить грати в парі, комусь важлива можливість розширення пам'яті тощо.
  4. Якість складання. Корпус має бути зібраний надійно без щілин, кнопки повинні щільно сидіти у пазах, натискатись без зайвого зусилля.
  5. Наявність гарантії виробника, яка дає додаткову впевненість у якості виробу.

Де вигідно купити ігрові приставки та консолі?


 

Простіше, зручніше і вигідніше купити ігрову консоль в інтернет магазині LOAD UP, який пропонує одні з найбільш доступних та конкурентних цін на ринку. У нашому асортименті також є ігрові клавіатури, миші, геймпади та інше обладнання для геймінгу. Ми впевнені у його якості, надійності, відмінних технічних характеристиках, оскільки здійснюємо закупівлі безпосередньо у виробників.

Для виконання доставки ми користуємося послугами Нової Пошти та надсилаємо замовлення щодня по всій Україні, що дозволяє отримувати покупки протягом кількох днів.

Часті питання


 

Це залежить від його ємності та енергоспоживання пристрою. Однак виробники подбали про автономність своїх продуктів, забезпечивши не менше 5-6 годин безперервної експлуатації.

Так, така опція реалізована у більшості сучасних моделей. Для цього потрібно підключити додатковий геймпад. Він купується додатково або входить до комплектації.

Вартість варіюється в широкому діапазоні, оскільки залежить від кількості ігор, діагоналі та роздільної здатності екрану, комплектації та ін. характеристик. У нашому інтернет-магазині можна замовити модель за ціною від кількох сотень гривень.

Вгору