🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Зарядні пристрої для автомобільних акумуляторів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Правильно підібрана і відповідна за технічними характеристиками зарядка для автомобільних акумуляторів забезпечить безперебійну роботу транспортного засобу в умовах мінусових температур і інших непередбачуваних обставин. Вона дозволить швидко вирішити проблему з розрядженою АКБ без необхідності пошуку інших авто, у яких можна "подзапалити".

Види зарядки для акумулятора

Залежно від того, яку проблему вирішує пристрій, його можна віднести до однієї з 3-х категорій:

 1. Пускові. Як зрозуміло з назви, пускові пристрої дозволяють оживити повністю розряджену АКБ за рахунок високої сили струму, яку вони генерують. Вони не можуть використовуватися як зарядка для акумулятора, оскільки значна сила може пошкодити його без можливості відновлення. Фахівці рекомендують відключати АКБ перед підключенням пристрою.
 2. Зарядні. Використовуються для поповнення заряду і не підходять для виконання пуску, оскільки у них недостатньо сили струму. Вибираючи зарядний пристрій для акумуляторів, краще віддавати перевагу автоматичним моделям, в яких параметри функціонування не встановлюються вручну.

  Універсальні стартово-зарядні пристрої 2 в 1. Вони можуть використовуватися як для пуску розрядженого АКБ, так і для поповнення заряду.

Як вибрати зарядку для акумуляторів

Важливо, щоб зарядні пристрої повністю відповідали за технічними характеристиками АКБ автомобіля, мотоцикла та іншого транспортного засобу. Купуючи зарядку для акумуляторів, необхідно звернути увагу на наступні параметри:

 • напруга. Найчастіше легкові автомобілі оснащені 12-вольтовими акумуляторами, мотоцикли - 6 В, а важка вантажна, спеціалізована техніка - 12 В;
 • ємність. Вимірюється в ампер-годинах (мАг) і визначається на основі аналогічного параметра в АКБ автомобіля з запасом приблизно 10%;
 • сила струму. Щоб зарядний пристрій для автомобіля не пошкодив акумулятор, слід дотримуватися формули: струм зарядки повинен складати 10% від ємності АКБ.

Сучасні пристрої обладнані розширеним функціоналом, що дозволяє автоматично регулювати параметри, підлаштовуючись під характеристики конкретної батареї, запам'ятовувати останні налаштування і контролювати процес через дисплей або світлодіодні датчики.

Придбати зарядку для автомобільних акумуляторів в LOAD UP

В нашому інтернет-магазині можна придбати зарядку для акумуляторів в різноманітності моделей з різними характеристиками та функціоналом. Наш асортимент відрізняється не лише широтою, але й доступністю для споживача, вартість товарів формується без посередницьких націнок.

Доставка здійснюється в найкоротші терміни (кілька днів), оскільки товарні запаси постійно підтримуються на складі, а замовлення приймаються щоденно. Покупець сам обирає зручну форму оплати. Комфорт клієнтів для нас завжди на першому місці.

 

 

 1. На що звернути увагу при виборі зарядки для акумулятора машини?

Ключовими є характеристики: напруга, сила струму, ємність. Бажано, щоб модель була оснащена світлодіодами або дисплеєм для контролю параметрів.

 1. Чи можна використовувати пусковий пристрій для підзарядки АКБ авто?

Це недопустимо, оскільки сила струму, що генерується цим обладнанням, занадто велика.

 1. Де купити ЗУ для АКБ недорого?

У інтернет-магазині LOAD UP оригінальні товари від відомих виробників представлені в широкому асортименті та за адекватною конкурентною ціною.

Вгору