🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Чекові принтери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Сучасні методи ведення бізнесу у різних галузях торгівлі та сфери послуг роблять необхідним застосовувати чекові принтери – пристрої друку різних документів. Вони є компактним і мобільним пластиковим корпусом з друкуючим механізмом, в який вставляється чекова стрічка (рулон). Для отримання інформації він підключається до комп'ютера, на якому встановлено відповідне програмне забезпечення.

POS-принтер – важлива деталь ведення бізнесу

Застосування цього пристрою дозволяє автоматизувати рутинні завдання формування документації, що підтверджує торгові операції. Для ефективної організації бізнесу чекові принтери купити варто:

 • логістичним компаніям для друку товарно-транспортних накладних;
 • оптовим та роздрібним торговим точкам продажу для товарних та фіскальних чеків;
 • магазинам та супермаркетам для етикеток, цінників;
  закладам громадського харчування для рахунків клієнтів, замовлень для кухні;
 • підприємствам сфери обслуговування для квитанцій тощо.

Якщо принтер чеків купити потрібну модель, що підходить під специфіку роботи компанії, він дозволить грамотно організувати робочий процес, збільшити продуктивність, підвищити ефективність контролю продажів, спростити формування звітності.

Як вибрати недорогий принтер чеків

На сучасному ринку представлені пристрої 3-х типів:

 1. Матричні. Бюджетні моделі з низькими технічними параметрами: повільний друк, високий рівень шуму, неможливість друку зображень.
 2. Струменеві. Ще одна можливість купити принтер чеків недорого, але з необхідністю частого заправлення чорнила. Важливо враховувати, що фарба на таких чеках висихає деякий час.
 3. З термодруком. Найбільш просунуті пристрої видають документи високої чіткості. Працюють швидко та практично безшумно. Невелика різниця в ціні, порівняно з попередніми типами обладнання, окупається за рахунок високопродуктивної роботи.

Наприклад, чековий принтер POS Xprinter XP-58IIH з термодруком може підключатися безпосередньо до роутера, що дозволяє виводити на друк документи з усіх комп'ютерів, включених до цієї мережі. При цьому він сумісний із усіма відомими в Україні ОЗ та бухгалтерським ПЗ. Саме такі сучасні функціональні пристрої реалізує інтернет-магазин LOAD UP.

Купити принтер чеків у Києві та Україні за приємною ціною у нашому інтернет магазині це...

Реальна можливість зробити правильне придбання. Насамперед у нас можна чековий принтер купити недорого. Ми можемо встановити більш доступні ціни порівняно з конкурентами, оскільки зуміли налагодити зв'язки з виробниками без залучення посередників. У результаті вартість не включаються накрутки перекупників.

Ми впевнені як і заявлені технічні характеристики своїх товарів, оскільки працюємо тільки з перевіреними постачальниками. У нас можна оформити замовлення з доставкою до будь-якого регіону України протягом 1-2 днів.

 

Де можна використовувати чековий принтер?

Пристрої широко потрібні на оптових базах, складах, магазинах, супермаркетах, закладах громадського харчування, квиткових касах, салонах краси, аптеках і т.д.

Скільки коштує POS-принтер?

Вартість конкретної моделі залежить від типу (матричний, струменевий, з термодруком), технічних характеристик (швидкості роботи, інтерфейсу, ресурсу розхідників), марки виробника.

Який принтер для чеків купити краще?

Перевагу варто віддати найсучаснішим моделям з термодруком, які працюють швидко, безшумно з високою чіткістю надрукованого тексту та зображень.

Вгору