🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Аксесуари для клавіатури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Аксесуари для механічної клавіатури - це те що робить найзручніший інструмент - ще кращим. Серед них ви з легкістю знайдете світчі (механічні перемикачі) для механічної клавіатури, підставки для клавіатури та стильні кабелі. Усі ці елементи допоможуть кастомізувати її та додати незрівнянної зручності у використання механічної клавіатури.

Які є аксесуари для механічної клавіатури?

На нашому сайті представленні такі аксесуари:

  1. Світчі (механічні перемикачі) - це змінні перемикачі, як дозволяють вам, в залежності від виду світча, налаштувати силу натискання на клавішу, швидкість відгуку, звук клавіш та багато іншого.
  2. Підставка для клавіатури. Спеціальні підставки під зап'ястя, які дозволяють тримати руки на одній висоті з клавіатурою, що дозволяє зменшити навантаження на зап'ятся та підвищити швидкість набору тексту.
  3. Кабель для клавіатури - аксесуар, який не тільки додасть стилю вашій механічній клавіатурі, а ще й збільшить швидкість відгуку.

Що може знадобитися саме мені?

Що може знадобитись саме вам, якщо ви вирішили покращити свій експіріенс у користуванні механічною клавіатурою:

  • Світчі. Світчі для клавіатури замінюються у разі виходу з ладу старих, або для налаштування характеру натиску саме для вас. Зазвичай, вони різних кольорів, які позначають їх характеристики. Наприклад, червоні світчі позиціонуються, як ігрові. Гарним прикладом таких є Світчі, механічні перемикачі Kailh Box V2. Сині світчі - для тих, хто багато друкує - в такому випадку, зверніть увагу на Світчі, механічні перемикачі Ajazz AS.
  • Підставка під клавіатуру. Так часто називають підставку під зап'ястя для клавіатури. Вони використовуються для зменшення навантаження на зап'ястя, що попереджає травмуванню та виникненню захворювань, що пов'язані з суглобами рук. Одним з найкращих прикладів таких підставок є Підставка під зап'ястя для клавіатури Ajazz.
  • Кабель для клавіатури. Елемент, який може не тільки прикрасити ваш робочий стіл, а ще й пришвидшить обмін даним між клавіатурою та комп'ютером. Зазвичай, вони мають роз'єми USB Type-C та GX16 Aviator. Це дозволяє підключити клавіатуру через різні роз'єми. При виборі кабелю для клавіатури, зверніть увагу на Кабель для клавіатури, що світиться Lano 20810.

Як вибрати аксесуари для клавіатури?

Підбираючи світчі для клавіатури, підставку під клавіатуру чи кабель для клавіатури, варто звернути увагу на вашу основну діяльність: якщо ви багато друкуєте на клавіатурі - обирайте сині світчі та підставку під клавіатуру. Якщо ж ви геймер, або багато часу проводите в іграх - ваш вибір червоні світчі та яскравий кабель для клавіатури з підсвіткою.

Для домашнього робочого місця, геймінгу, блогінгу чи стрімінгу - придивіться до аксесуарів для механічної клавіатури. Вони точно зможуть покращити ваш досвід використання механічної клавіатури..

Як вигідно купити аксесуари для клавіатури в Україні?

Широкий та різноманітний асортимент світчів, підставок для клавіатур та кабелів для клавіатур представлений в інтернет-магазині LOAD UP. У нас представлені найсучасніші моделі від провідних брендів. При цьому купити аксесуари для клавіатури можна за доступною ціною, тому що ми працюємо з виробниками безпосередньо. Крім того, це забезпечує нашому клієнту впевненість у тому, що він купує якісний сертифікований товар, характеристики якого відповідають опису на сайті.

 

Що таке світчі для клавіатури?

Під кожною клавішею знаходиться спеціальний механічний перемикач (світч), який передає інформацію від клавіші до пк.

Яка вартість світчів (механічних перемикачів)?

Ціни на світчі можуть змінюватись в широкому діапазоні в залежності від типу (червоні, сині або жовті світчі, 3 пінові чи 5 пінові), бренду.

Де краще замовити у Києві аксесуари для клавіатури?

Придбати світчі, підставки під клавіатуру та кабелі для клавіатури високої якості та надійності з доставкою по Україні варто на сайті LOAD UP, де найбільш ходові моделі завжди є на складі.

Вгору