🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Товари для спорту та відпочинку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

У наш час кемпінг або турзим - це не завжди повний відрив від цивілізації.Зараз можна насолоджуватись природою та відпочинком майже з тим самим комфортом, що й вдома. Ми подбали про те, щоб ви змогли знайте усе необхідне для забезпечення себе комфртом під час перебування на природі.

У категоріх "Спорт та відпочинок" ви зможете підібрати собі все для комфортного перебування на природі:

  • Хімічні грілки - дуже корисна річ, якщо ви знаходитесь на природі у холодну пору року або у вечірній час. Такка туристична грілка допоможе зігріти руки або ноги, що забезпечить комфорт та допоможе зігритись аби продовжити насолоджкватись природою не відволікаючись на пошуки джерела обігріву. Грілка не займає багато місця, дуже легка та з легкістю поміститься у кишеню.
  • Газові балони - зазвичай використовуються, як газові балони для пальника, туристичної плитки або газовий балон для горілки. Завдяки ньому ви зможете розігріти та приготувати їжу у польових умовах, за допомогою спеціальних плиток або пальників. Дуже корисна річ, якщо немає змоги, або необхідності, розвести багаття.
  • Ліхтарики - одна з найважливіших речей для відпочинку на природі. Хоча й у повсякденному житті, акумуляторний ліхтарик, може стати у нагоді. 
Вгору