🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Принтери для етикеток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Один з видів пристроїв, які оптимізують, автоматизують і підвищують ефективність функціонування будь-якого бізнесу, - це принтер для етикеток. Він призначений для друку тексту і графічних зображень на спеціальних носіях (термопапері). Найчастіше використовується для наклейок з штрих-кодами, на яких наносяться основні характеристики товарів.

Які є принтери для етикеток?

Залежно від технології, що використовується в роботі, це обладнання для бізнесу поділяється на 2 категорії:

 1. Термотрансферні принтери для етикеток. Функціонують за допомогою рулона з фарбою - ріббона. Після розігріву друкуючої голівки фарбувальний склад відтворюється на носії (папері, поліпропілені, поліестері).
 2. Термопринтери. Для їх роботи потрібен спеціальний термопапір. На ньому нанесений шар, чутливий до впливу температури. Після нагрівання термоголовки контактує з цим шаром і залишає чорні відбитки у вигляді символів і графічних зображень.

Важливо! Термопринтери працюють без використання фарби, тому в ході їхньої експлуатації можна значно заощадити на придбанні розхідних матеріалів.

Класи принтерів для етикеток

За критерієм продуктивності вирізняють 3 класи принтерів для етикеток:

 • Настільний. Як і чекові принтери, це обладнання відрізняється компактністю при невеликій продуктивності до 3 тис. етикеток на день;
 • Середній. Призначені для тривалої активної роботи з продуктивністю до 10 тис.
 • Промисловий. Найпотужніші пристрої з можливостями 20-30 тис. на день, здатні працювати цілодобово в інтенсивному режимі.

Як вибрати принтер для друку етикеток

Обираючи принтер для друку етикеток, спочатку слід розуміти потреби свого торгового або виробничого підприємства. Залежно від обсягів товарообороту визначається клас обладнання. Крім того, слід керуватися такими характеристиками:

 1. Швидкість роботи, яка впливає на показники продуктивності.
 2. Роздільна здатність, яка визначає чіткість символів і зображень.
 3. Можливість підключення до комп'ютера через USB-порт або Bluetooth.
 4. Ширина друку, яка визначає здатність пристрою друкувати різноманітні матеріали.
 5. Обсяг вбудованої пам'яті.
 6. Бренд виробника.

Купити принтер для етикеток в Києві та Україні

LOAD UP – інтернет-магазин побутової техніки, обладнання для бізнесу, товарів для дому, в якому можна знайти найбільш цікаві та вигідні цінові пропозиції. У нас можна купити принтер для етикеток в Україні за конкурентною ціною, оскільки поставки здійснюються безпосередньо від виробника.

Доставка здійснюється до всіх населених пунктів країни протягом 1-2 днів, оскільки ми користуємося послугами Нової Пошти і відправляємо посилки клієнтам в день їхнього звернення. З LOAD UP процес здійснення покупок стає комфортним і вигідним.

Поширені запитання

Який краще купити принтер для етикеток: з термодрукуванням чи термотрансферний?

За вартістю доступніше термопринтери, крім того, для них не потрібно купувати фарбу. З іншого боку, термотрансферні пристрої дозволяють друкувати штрих-коди, символи на яких зберігаються довше.

На що звернути увагу під час покупки друкарського пристрою?

Основні критерії вибору: продуктивність, швидкість, ширина паперу, роздільна здатність та бренд виробника.

Який клас принтера для етикеток купити для невеликого магазину?

Якщо потреба в кількості штрих-кодів не перевищує 3 тисяч на день, достатньо моделей настільного класу. Вони доступні за ціною та відрізняються компактністю.

Вгору