🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Стерилізатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Інноваційні розробки можуть служити не лише для розвитку промисловості та сфери ІТ, але і для створення більш комфортного і безпечного середовища для людини. Прикладом пристрою, що використовує такі технології, є озонатор для продуктів, води та оточуючого повітря.

Він призначений для очищення та дезінфекції предметів і простору з метою збереження здоров'я і спрощення процесу дезінфекції. Ці максимально корисні товари для кухні можуть також використовуватись у спальнях і дитячих кімнатах, під час подорожей та походів.

Озонатори для продуктів – сучасна необхідність

За принципом дії озонатор для очищення продуктів є пристроєм, що працює від акумулятора. В ньому під дією електричного заряду кисень з повітря перетворюється в озон, що має потужний дезінфікуючий ефект. Його молекули впливають на бактерії, віруси, грибки, паразитів і знищують або виробляють безпечні для здоров'я форми.

У світі, де екологія погіршується з кожним роком, а хвороботворні мікроорганізми постійно розвиваються і мутують, стаючи життєздатнішими і небезпечнішими, потрібна ефективна захист від зараження. Тому купити озонатор для продуктів – одна з найбільш ефективних заходів для вирішення цієї проблеми.

Озонатор для води і продуктів – потрібна річ на кухні

Залежно від призначення пристрій може дезінфікувати оточуючий простір у холодильнику або біля ліжка в спальні, або обеззаражувати їжу та воду. У останньому випадку її погружають у ємкість з водою, де знаходяться м'ясо, риба або овочі, фрукти.

Важливо! Озонатор для продуктів харчування можна використовувати лише у скляних, емальованих, пластикових і керамічних посудинах. Він несумісний з металами (мідь, алюміній, залізо) та гумою.

Завдання, які вирішує пристрій:

  • знищення у навколишньому середовищі (вода, повітря) бактерій, вірусів, плісені, спор грибів, пилових кліщів;
  • очищення води від токсичних, шкідливих домішок;
  • нейтралізація в м'ясі і рибі яєць гельмінтів, антибіотиків, гормонів;
  • обеззараження фруктів і овочів, їх підготовка до консервації;
  • уникнення неприємних запахів (органіка, затхлість, гниль, тютюн, фарба тощо);
  • видалення з круп, овочів, фруктів, ягід пестицидів і нітратів.

При цьому озонатор продуктів не змінює рН середовища та зберігає в ньому корисні мінерали. Пристрій є високоефективним і протягом кількох хвилин здійснює повну дезінфекцію, діючи в 10 разів потужніше хлору.

Купити озонатор для продуктів харчування в Києві з доставкою в інтернет-магазині

В LOAD UP озонатор для продуктів харчування має лише позитивні відгуки, оскільки ми пропонуємо сертифіковані, оригінальні товари від провідних виробників у цій галузі. Вартість пристрою доступна, для постійних покупців передбачені знижки. Замовлення приймаються на сайті без вихідних та оперативно обробляються менеджерами. З огляду на те, що запас товару завжди є на складі, відправки доставляються по Україні протягом 1-2 днів.

Часто задавані питання

Для чого потрібен озонатор продуктів харчування?

Він використовується для нейтралізації токсинів, вірусів, бактерій, паразитів, патогенної мікрофлори, пестицидів та інших забруднювачів.

Як використовувати пристрій?

Залежно від модифікації, він або поміщається в воду разом із їжею, яку потрібно обробити, або встановлюється в місці, яке потребує дезінфекції (холодильник, невелика кімната).

Де замовити озонатор води і продуктів харчування недорого?

LOAD UP – інтернет-магазин, де найсучасніші, функціональні та технологічні товари реалізуються за привабливою ціною з можливістю доставки по Києву та Україні.

Вгору