🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Автономні лампи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

У наш час важко переоцінити автономні пристрої, вже не кажучі про джерела освітлення. Освітити приміщення, без центрального електроживлення, - це дуже зручно. Це може бути не лише кімната квартири або гараж, а навіть основне джерело освітлення у місцях де часто вимикають електроенергію, не стабільна робота мережі або у зоні бойових дій.

Автономні лампи стануть у нагоді у будь-якій ситуації, коли відстунє світло. Загалом, їх можна розділити умовно на такі групи:

  • Цокольні автономні лампи (лампочка з акумулятором) - це звичайна лампочка, яка вкурчується у патрон та заряджається поки є центральне електроживлення, а під час його відстуності, -  акумуляторна лампочка автоматично переходить на роботу від акумулятора, та може забезпечити освітлення приміщення до 4 годин. Крім цього, купити автономно лапчоку варто вже тому, що вона у 8 разів економніша за звичайну лампу розжарювання.
  • Настільні та підвісні автономні лампи (лампа з акумулятором) - таке джерело совітлення не відрізняється від звичайної настільної лампи. Акумуляторна лампа виглядає, як звичайна, використовує для освітлення світлодіоди та може продовжити працювити без світла на вбудованому акумуляторі або від павербанка. Зазвичай, такі лампи досить компактні та не займають юагато місця, а світла дають достньо для будь-яких завдань: чи то робота за компьютером, чи то виготовлення крафтових виробів. Від вбудованого акумулятора така лампа може працювати до 4-х годин на максимальній потужності. Однією з вагомих причин купити акумуляторну лампу є можливість встановити майже будь-де. Вони кріпляться за допомогою магнітів, прищіпок або просто мають антисковзьку поверхню.
  • Переносні, компактні та компьютерні лампи - зазвичай, такі джерела освітлення не овітлять усе приміщенн або значну його зову. Вони призначеня для освітлення не великою ділянки, наприклад, лампа для компьютера призначена для освітлення зони клавітури та працює від порта USB. Переносна акумуляторна лампа працює від батарейок або вбудованого акумулятора, заряджається від USB та може працювати тривалий час - це відмінне рішення для кемпінгу, туризму або освітлення, де є проблеми з електропостачанням.

Обираючи джерело автономного освітлення варто звернути увагу на те, де воно буде використовуватись, які завдання будуть стояти перед пристроєм та яким має бути світло - теплим чи холодним. 

 

 

Вгору