Невід'ємною складовою комп'ютерної периферії геймера є мишка ігрова, яка поряд з клавіатурою забезпечує зручне введення необхідної інформації, оперативну та своєчасну передачу команд, виконання дій. Нижче представлені найкращі ігрові миші цього року, які об'єднані в загальний рейтинг для зручності порівняння та вибору найбільш відповідної моделі.

Ігрова мишка Ajazz STM120


 

Оптична максимально чутлива мишка Ajazz є взірцем сучасного високотехнологічного гаджета. Її функціонал включає:

 1. Шість програмованих кнопок для створення макросів.

 2. Налаштування чутливості в широкому діапазоні для будь-якого типу ігор.

 3. Шість режимів підсвічування на вибір.

 4. Зручне підключення через порт USB.

Ігрова мишка DouYu DMG079 (чорна)


 

Звання найкраща провідна ігрова миша можна привласнити даної моделі за стильний, лаконічний дизайн і ергономічну форму, яка комфортно лягає в руку. Оформлення доповнює RGB-підсвічування із трьома режимами роботи. Завдяки високій чутливості та швидкості відгуку мишка DouYu може однаково ефективно застосовуватися для шутерів або стратегій.

Ігрова мишка DouYu DMG079 (помаранчева)


 

Виконана в оригінальному дизайні помаранчева мишка є аналогом попередньої моделі. Яскраве, сміливе виконання привертає увагу та дозволяє власнику заявити про свою оригінальність та індивідуальність. Крім того, в ТОП ігрових мишей вона входить завдяки можливості витримувати інтенсивну експлуатацію, практичності та функціональності.

Ігрова мишка DouYu DMG079 (рожева)


 

Ще один варіант гаджета, який також відрізняється розширеним функціоналом з 6 клавішами, окремими кнопками для руху вперед і назад, налаштуванням чутливості в діапазоні 800-7200 dpi. Яскрава рожева мишка виглядає ефектно в будь-якому з варіантів підсвічування.

Ігрова мишка Seenda Vanguard S


 

Неперевершена за характеристиками найкраща ігрова комп'ютерна миша, яка реалізує цілу низку можливостей:

 • змінні панелі з різним набором кнопок та функцій;

 • Програмування до 14 команд за допомогою однієї клавіші або створення макросів;

 • встановлення чутливості до 10 тис. dpi, завдяки чому мишка Seenda Vanguard реагує на рух руки максимально точно;

 • Зручне налаштування підсвічування та функціоналу через спеціальне ПЗ.

Ігрова мишка K-Snake BM600 Pink


 

На думку багатьох геймерів, це найкращі бездротові миші ігрові, які працюють від акумулятора місткістю 400 мАг. Оригінальний дизайн з перфорацією можна додатково підкреслити RGB-підсвічуванням. Крім того, мишка K-Snake BM600 оснащена 6-ма програмованими клавішами, кнопкою налаштування чутливості, високоточним оптичним сенсором.

Ігрова мишка K-Snake BM600 Green


 

Аналогічна попередня мишка K-Snake, виконана в оригінальному зеленому кольорі. Ергономічна форма уможливлює застосування як для геймінгу, так і для виконання робочих завдань.

Ігрова мишка Ziyoulang G6 (чорний колір)


 

Функціональні ігрові миші найкращі для онлайн-бою завдяки оснащенню спеціальною кнопкою для ведення вогню. Крім того, мишка Ziyoulang реалізує наступний спектр можливостей:

 • 6 варіантів налаштування dpi до найвищого рівня 12800;

 • 10 програмованих клавіш для миттєвої передачі команд;

 • 13 режимів підсвічування для створення потрібної атмосфери гри.

Ігрова мишка Ziyoulang G6 (жовтий колір)


 

Крім класичного чорного кольору, Ziyoulang мишка може бути виконана у яскравій жовтій гамі. Вона вдало підкреслює футуристичний, технологічний дизайн гаджета.

Ігрова мишка Ajazz AJ339


 

Модель потрапляє до рейтингу найкращих ігрових мишей за високу міцність та робочий ресурс, ретельно продуману ергономічну форму. При цьому мишка Ajazz AJ339 не менш функціональна, ніж попередні моделі ТОПу, оскільки оснащена 6-ма клавішами для програмування макросів, RGB-підсвічуванням, налаштуванням чутливості в широкому діапазоні.

Яка ігрова миша краща?


 

Однозначно відповісти на питання, яка найкраща ігрова миша, неможливо, оскільки вона підбирається під особисті уподобання та потреби користувача, як і ігрові клавіатури або навушники. Користуватися нею має бути максимально зручно, без відчуття навантаження та напруження в кисті, зап'ясті.

Крім того, товари для геймерів обираються виходячи з технічних характеристик. У цьому випадку значення мають:

 • швидкість відгуку;

 • чутливість, тобто точність реагування на команди;

 • можливість створення макросів;

 • кількість кнопок;

 • наявність підсвічування і т.д.

Крім того, найкращі ігрові комп'ютерні миші завжди можна вибрати, виходячи з думки користувачів на відгуках, сайтах інтернет-магазинів.