Наявність у домашнього тваринного харчування в потрібному обсязі та місця для сну – далеко не повний перелік його потреб. Вихованець потребує розвитку та активного руху, який можуть забезпечити незвичайні електронні іграшки, інтерактивні та високотехнологічні. Обізнані та досвідчені господарі вибирають такі іграшки для тварин, оскільки вони ефективно стимулюють активність, розумові здібності, розвивають фізично.

Кращі іграшки для собак

Вибираючи, які іграшки для собак краще, власники вихованців найчастіше віддають перевагу найбільш простим варіантам: м'ячикам, гумовим фігуркам, кільцям, ласощам. Однак електронні пристрої мають незаперечні переваги:

  • можливість грати без участі людини;
  • розвиток інтелекту;
  • напрямок надмірної активності на гру, а не на псування меблів або взуття.

Нижче представлені найбільш затребувані іграшки для собак інтерактивні.

‌‌Розумна іграшка годівниця для собак

Поєднує гру та задоволення від їжі, оскільки видає ласощі як винагороду за виконання завдання. Це корисні іграшки для собак, які заохочують до розвитку розумових здібностей. У них можна вибирати режими роботи від простого до експертного, поступово ускладнюючи алгоритм видачі ласощів.

Інтерактивна кістка для собаки

Керується дистанційно через додаток на смартфоні і дозволяє реалізувати 9 режимів для привернення уваги тварини: обертання, вібрація, підстрибування, переміщення по колу і т.д. При цьому кістка рухається швидко, що дозволяє ефективно тренувати швидкість реакції.

Інтерактивний м'ячик для собак

Фахівці вважають, що це найкращі іграшки для собак, тому що вони не мають виступаючих елементів, про які можна поранити пащу. Інтерактивний м'ячик у режимі постійного руху стимулюватиме активність вихованця, розвиватиме мисливський інстинкт. Його функціоналом передбачено кілька рівнів активності, які активуються при торканні лапою.

Кращі іграшки для котів

Коти традиційно вважаються досить лінивими, тому господарі не хочуть купувати іграшки для котів, вважаючи, що вони не будуть затребувані. Однак інтерактивні мишки або жучки викликають у тварин непідробний інтерес і радість від гри.  

Розумний м'ячик для котів

Не знаючи, які іграшки люблять кішки, можна для початку спробувати класичний м'яч. Електронний девайс працює в 3-х режимах з різним рівнем активності, постійно підтримуючи інтерес тварини. Його компактні габарити підійдуть для будь-якого віку та комплекції вихованця.

Розумна іграшка годівниця для котів‌

Ефективно розвиває інтелект через обіцянку отримання ласощів за певні дії. Залежно від кількості та періодичності дотиків до годівниці воно видається з різними проміжками часу. Функціоналом передбачено кілька рівнів складності. Ці зоотовари безпечні, тому що виготовлені з нетоксичних матеріалів і виконані у формі яйця з обтічним корпусом.

Розумна миша для котів

Входить у топ іграшок для котів, оскільки стимулює активність без участі господаря. Вона швидко переміщається протягом 10 хвилин у різних напрямках, після чого переходить у режим сну на півгодини. Така зміна періодів активності та відпочинку оптимальна для тварини. В результаті у нього не залишається часу на те, щоб дряпати диван або гризти тапки без господаря.

Розумна іграшка лазер для котів‌

Універсальний варіант для будь-якого віку, тому що може підлаштовуватися під потреби та можливості літніх та молодих тварин. Тому лазер – одна з найкращих іграшок для котів. Залежно від вибраного режиму покажчик рухається повільно або швидко, також можливий варіант із ручним керуванням та активацією після торкання.

‌Нашийник для котів з лазером

Максимально міцний і зручний виріб, виготовлений з нержавіючої сталі. Вбудований лазер випускає промінь під кутом 45 градусів, дозволяючи вихованцю активно бігати і стрибати. Функціоналом розумного лазера також передбачено 3 режими функціонування: постійне світло променя, що вмикається періодично, спляче з перервою на 30 хвилин.

Як вибрати іграшку для котів та собак?

Вибираючи навіть найбільш високотехнологічні іграшки, необхідно звернути увагу на такі критерії:

  1. Міцність. Вихованець не буде розраховувати сили, граючи з м'ячем або кісткою, тому виріб має протистояти інтенсивному впливу.
  2. Безпека. Матеріали виготовлення повинні бути нетоксичні та екологічні. Сама конструкція не повинна мати гострих кутів, граней, дрібних деталей, які можна відкусити та проковтнути.