🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

‌Іграшки для котів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Різноманітні розвиваючі іграшки для котів - це не просто цікавий спосіб розваги для домашнього улюбленця. Насправді їхнє значення важко переоцінити. По-перше, будь-які предмети, якими може маніпулювати тварина, розвивають моторику, гнучкість, рухливість, що є профілактикою цілого ряду захворювань.

По-друге, вони дозволяють реалізувати полювальний інстинкт, зняти частину накопиченої енергії, яку важко витратити в умовах обмеженого простору квартири. Завдяки цьому кішка буде рідше (або взагалі припинить) шкодити одягу, взуттю, меблям, шпалерам тощо.

Які існують іграшки для котів?

Однією з найбільш популярних є інтерактивні іграшки для котів, які реагують на їхню реакцію та сприяють активній двосторонній взаємодії. Різноманітність варіантів, які пропонують виробники, вражає. Всі зоотовари цієї категорії можна розділити на кілька видів:

 1. М'ячики. Один з найпопулярніших варіантів, який розвиває природні інстинкти, одночасно дозволяє точити кігті та зуби, витрачає багато енергії.
 2. Вудочки. Представляють собою паличку, на кінці якої закріплено перо, невелика м'яка фігурка і т.д. Це гарні розвиваючі іграшки для кошенят, які можуть захопити їх надовго. Однак вони потребують постійної участі господаря в грі, що не завжди зручно. Як варіант можна купити вудочку з присоскою і закріпити її на стіні.
 3. Кігтеточки. Невелика поверхня або предмет, обшитий грубою тканиною, на якому домашня тварина зможе точити кігті. Зазвичай придбається господарями, які хочуть врятувати свою м'яку мебель чи шпалери від пошкоджень.
 4. Жувальні. Виготовляються з натуральних матеріалів і дозволяють підтримувати зуби тварини в порядку. У процесі роздавлювання таких предметів вони добре очищаються від нальоту.

Окрему категорію представляють інтерактивні іграшки для кішок. Це електронні пристрої нового покоління, які ефективно стимулюють не лише фізичний, а й інтелектуальний розвиток. Вони можуть бути виготовлені у різних формах:

 • класичні кульки. Активуються при доторканні або можуть рухатися автоматично, спонукаючи тварину полювати;
 • ошийники з лазерними вказівниками. Автоматично включаються при русі, вимикаються через певний проміжок часу, можуть блимати;
 • годівниця. Це інтерактивна іграшка для кішки, яка видаватиме ласощі через певні проміжки часу в залежності від кількості дотиків;
 • рухомі фігурки мишей, комах. Вони точно імітують особливості руху гризунів, павуків чи жуків, стимулюють полювальний інстинкт.

Енергію для роботи забезпечує ємний акумулятор, який заряджається через порт USB і забезпечує тривалий час автономної роботи. Такі товари максимально зручні і для самого господаря, оскільки улюбленець може цікаво проводити час у їх відсутності.

Як вибрати іграшки для котів?

Незалежно від того, чи придбовується іграшка для кота автоматична чи звичайна, вона повинна відповідати кільком критеріям:

 • пріоритети. Господар, який знає інтереси та особливості характеру свого улюбленця, знає, який м'ячик, рибка чи мишка сподобається йому;
 • розміри. У описі до товару часто зазначається, для яких тварин він призначений. Занадто великі предмети можуть викликати ускладнення під час гри, і тварина втратить інтерес;
 • колір. Коти не розрізняють кольори в такому різноманітті спектра, як людина, тому купувати яскраву іграшку для кішок не має ніякого сенсу. При цьому важливо враховувати, що яскраві фарби можуть бути токсичними;
 • матеріали виготовлення. Пластикові, гумові вироби повинні бути безпечними для здоров'я, в їх складі недопустимо присутність токсичних компонентів;
 • конструкція. Необхідно переконатися в відсутності гострих кутів, на які можна поранитися, і дрібних деталей, які можна проковтнути;
 • функціонал. Якщо це інтерактивна іграшка для кішок, то вона може включати кілька режимів роботи, світиться, миготіти та інше;
 • ціна. Вона повинна бути адекватною та відповідати запропонованому функціоналу.

Де вигідно купити іграшки для котів?

Ця категорія зоотоварів широко представлена в каталозі нашого інтернет-магазину за доступними та конкурентоспроможними цінами. Це дозволяє кожному господарю порадувати свого улюбленця. Ми зробили акцент на розумні іграшки для котів, які найбільш цікаві для тварин, і вони мають виражений розвиваючий ефект.

LOAD UP подбав і про інтереси своїх клієнтів, забезпечивши швидку доставку замовлень в будь-який регіон України. Вона здійснюється протягом 1-2 днів, оскільки запас товарів завжди є в наявності на складі, і відправити посилку покупцеві можна в день отримання замовлення.

Вгору