🚚 ЗАБИРАЙ ЗАМОВЛЕННЯ У НАШОМУ МАГАЗИНІ 🏪 АБО ОДНОМУ З 60-ТИ ПУНКТІВ САМОВИВОЗУ 📍
Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Повербанк для роутера

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі
Відображення:

Необхідним для забезпечення перебійного функціонування інтернету пристроєм є повербанк для роутера, який дозволяє роздавати Wi-Fi навіть за відсутності електрики. Його варто встановити в кожному будинку, офісі, громадській установі, де постійно використовується інтернет, тому що у форс-мажорних обставинах це незамінний засіб, що гарантує безперервний доступ до всесвітньої мережі.

Powerbank для роутера – важлива частина безперебійної роботи роутера

Високотехнологічні та сучасні моделі цього пристрою, такі як WGP103, є компактним корпусом, що не перевищує розмірами сам маршрутизатор, виконаний з удароміцного пластику. Зазвичай повербанки для роутера мають кілька роз'ємів, що видають різну напругу (5, 9, 12) для підключення одночасно декількох пристроїв. Про рівень заряду сигналізують світлодіодні лампочки. Показник потужності стандартно невеликий, проте його достатньо підтримки роботи мережного устаткування.

Цей параметр не є ключовим для вибору. Проте особливу увагу варто звернути на ємність акумуляторної батареї, оскільки ця характеристика визначає час автономного функціонування. Оптимальними за співвідношенням можливостей та вартості можна вважати PowerBank для роутера з акумулятором 8000-10000 мАг. Він зможе забезпечити безперебійну роздачу Wi-Fi протягом 6-8 годин.

Також при покупці необхідно переконатися, що напруга, що видається ДБЖ, відповідає паспортним значенням маршрутизатора. Ще один важливий критерій вибору надійного пристрою – наявність захисту від перепадів напруги.

ДБЖ для роутера: все ще актуально?

Важливо розуміти, що UPS може знадобитися не тільки в екстреній ситуації, коли надовго відключено електрику. Його застосування виправдане і в решту часу, оскільки забезпечує низку додаткових плюсів:

  • захист. Повербанк роутер оберігає від перепадів напруги, збоїв у подачі електрики, які можуть одночасно вивести маршрутизатор з ладу;
  • продовження терміну служби. Застосування ДБЖ забезпечує більш стабільну та плавну роботу мережевого обладнання, завдяки чому його ресурс витрачається повільніше, термін експлуатації збільшується;
  • багатофункціональність. Від повербанку можна підключити не лише маршрутизатор, а й інше обладнання (відеокамери, відеореєстратори та ін.), зарядити гаджети (смарт-годинник, телефони, планшети).

Виникла потреба купити UPS для роутера? Звертайтесь до нас


LOAD UP – це інтернет-магазин, який створює максимально комфортні умови для кожного нового та постійного покупця. У нас можна купити повербанк для роутера відповідної моделі та конфігурації за дійсно доступною для Києва ціною. Крім того, передбачено систему знижок за накопичувальною системою або за оптові замовлення. Окремо діють акційні програми, ознайомитись з якими можна у каталозі або, зателефонувавши до нашого менеджера.

Товари в LOAD UP не тільки доступні, але й відрізняються високою якістю та надійністю, оскільки ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками. На всі позиції є сертифікати відповідності.

Після отримання замовлення від клієнта ДБЖ для роутера буде надіслано у той же день Новою Поштою, що забезпечує оперативність доставки. Ми працюємо з усіма регіонами України, надаємо покупцеві можливість вибору найзручнішої форми оплати.

 

Який час зможе опрацювати павербанк для роутера без заряджання?

Все залежить від ємності акумулятора. Наприклад, батареї на 8000 мАг вистачає в середньому на 6 годин автономної роботи.

Скільки коштує PowerBank для маршрутизатора?

Вартість варіюється залежно від марки виробника, технічних характеристик (ємність акумулятора, кількість роз'ємів, потужність тощо), цінової політики продавця. LOAD UP пропонує пристрої за конкурентною та максимально привабливою ціною.

На що звернути увагу під час вибору пристрою?

Важливо, щоб UPS для роутера забезпечував рівень напруги, необхідний маршрутизатору. Також варто звернути увагу на ємність акумулятора, що визначає час роботи без електрики.

Вгору