Як працювати віддалено в період пандемії коронавіруса

У міру того як організації реагують на пандемію коронавіруса, вони звертаються в нашу компанію, щоб допомогти визначити, які інструменти будуть потрібні їх співробітникам для віддаленої роботи і як ви можете використовувати свої технології для продовження роботи. Багатьом компаніям доводилося швидко реагувати на рекомендації по віддаленій роботі, не маючи часу на розробку стратегічного плану. Ще не пізно розробити і реалізувати план, який дозволить максимально можливій кількості ваших співробітників отримати доступ до технологічних інструментів, які допоможуть їм залишатися на зв’язку, продуктивно і безпечно. Нижче ми описуємо деякі кроки, які слід враховувати.

Що потрібно для організації віддаленої роботи

Щоб працювати віддалено потрібна стратегія планування ефективної роботи на дому, яка вимагає розгляду наступних елементів:

 • Вимоги до співробітників: чи є у кожного співробітника те, що йому потрібно для роботи з дому?
 • Бізнес-рішення: чи може кожен співробітник отримати доступ до всіх потрібних бізнес-рішень?
 • Вимоги до співробітників
 • Обставини можуть бути різними, але більшості співробітників для ефективної роботи з дому необхідно наступне:
 • Робота, для якої зручна віддалена робота
 • адекватний комп’ютер
 • Телефон, який може приймати робочі дзвінки
 • Відповідне встановлене програмне забезпечення на цьому комп’ютері
 • Широкосмугове підключення до Інтернету (мінімум 5 Мбіт / с)
 • Тихе місце для роботи без перебоїв
 • Контактна інформація колег, продавців і клієнтів

Навіть якщо ваші співробітники почали працювати віддалено, переконайтеся, що у них є те, що їм потрібно, опитавши їх, щоб визначити, у кого немає інструментів, необхідних для роботи з дому, щоб ви могли надати ресурси, які потрібні співробітникам. Зверніть увагу, що ноутбуки в даний час вже користуються великим попитом, і час їх виконання зростає. Розглянемо політику роботи з дому, яка визначає, як ваша організація буде звертатися з співробітниками, які не можуть працювати з дому.

Вибір оптимального плану розгортання віддаленої роботи

Співробітникам потрібно доступ до всіх бізнес-рішень, які дозволяють їм працювати. Цей доступ буде відрізнятися для кожного рішення, тому перерахуйте всі ваші бізнес-рішення і засоби віддаленого доступу для виявлення потенційних проблем.

Цей процес повинен допомогти визначити будь-які бізнес-рішення, для яких вашим співробітникам може знадобитися віддалений доступ, якого у них в даний час немає.

Крім того, багатьом співробітникам не потрібно доступ до всіх бізнес-рішень. В кінцевому підсумку, як список тих, кому потрібен новий віддалений доступ до того, що необхідно створити.

Організація віддаленого доступу

Працювати віддалено можна в 3 різних варіантах:

Доступ до веб-рішень для бізнесу можна отримати з будь-якого місця за допомогою веб-браузера та будь-якого іншого встановленого програмного забезпечення.

LoadUP надає кожному з ваших співробітників віддалений робочий стіл по протоколу RDP, яку можна використовувати для управління робочим комп’ютером з будь-якого віддаленого комп’ютера.

Корпоративні ноутбуки можуть бути налаштовані з підключенням VPN до офісної мережі для доступу до мережевих ресурсів, таким як загальні файли.

Ви також можете подумати про те, щоб попросити співробітників протестувати віддалений доступ і налаштувати переадресацію викликів зараз, щоб вони були готові до віддаленої роботи.

Реалізація плану віддаленого доступу

Після того, як ви визначили, яким співробітникам які ресурси потрібні для роботи з дому, і який додатковий віддалений доступ до бізнес-рішень необхідно створити, ви можете сформулювати свій план щодо забезпечення віддаленої робочої середовища, в якій задіяна більша частина ваших співробітників. Зберіть ресурси і доступ, які вам знадобляться, і поділіться своїм планом зі співробітниками.

Додано: 04.01.2021
прокоментувати статтю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На початок
Телефон
Чат
Заявка
Меню