Що вас цікавить?

Розрахувати вартість
IT аутсорсинг від loadup - оптимальне обслуговування комп'ютерів для вашого бізнесу. ІТ аутсорсинг це інструмент, який дозволяє економити гроші без втрати якості послуг. Наша команда бере на обслуговування повністю всю ІТ інфраструктуру вашого підприємства, що позбавляє від необхідності утримувати штатного співробітника з системного адміністрування.
Читати далі

Таким чином, вам надається висококваліфікована та безперебійна IT підтримка 24 на 7.

Наше ІТ обслуговування включає в себе повний спектр послуг з обслуговування комп'ютерів, оргтехніки, локальних мереж і серверів з розгортанням надійної інформаційної системи захисту.

Отримуєте надійне обслуговування комп'ютерів вашого підприємства. Все ваше обладнання знаходиться під постійним контролем, ви в повній мірі будете залучені в основний аспект діяльності вашої фірми і будете позбавлені від проблем в IT інфраструктурі.

Ви економите гроші, ми надаємо вам готове IT рішення, яке істотно знижує витрати на утримання цілого штату IT фахівців. Всі проблеми які виникають, вирішуються дуже швидко і якісно

Нашими послугами користувалися:
Lekhim
Syngenta
Кенгуру
Avgust crop
Rooms floor
Ewl
Arista
Kompashka
Limitless
Everlegal
Steko
Simon
Відгуки клієнтів:
Валентин Петрович
09.01.2020

Обращался для настройки 1с для магазина детского питания! Евгений установил в течении 2 часов, а также показал базовые возможности этой программы

Виталий Александрович
14.11.2019

Обращался в компанию для обслуживания сервера – ребята предложили облачное решение с размещением сервера в Германии с организацией удаленного доступа. Очень толково все объяснили в плане подключения и сохранности данных!

Анастасія Залевська
14.07.2019

У зв’язку з неможливістю тримати постійного системного адміністратора, виникла необхідність у пошуці спеціаліста на віддаленому режимі роботи. Компанія LoadUP – повністю задовольнила наші потреби. І тепер з певненістю можемо сказати, що володіємо цілим штатом профільних спеціалістів! Однозначно рекомендуємо!

Виктор Долгополов
14.02.2019

Мы довольны сотрудничеством с Loadup. С ними удобно работать и легко общаться. У них есть специалисты по различным направлениям. Компания старается максимально помогать своим заказчикам и быстро реагирует на изменения ситуации.

Вадим Николайчук
24.04.2018

Являемся одними из первых клиентов. Уже не первый год пользуемся услугами компании. Сотрудники довольны, специалисты реагируют на инциденты молниеносно. Все неполадки устраняют максимально быстро. Рады сотрудничеству!

Середня оцінка 5/5
Отримайте консультацію і 2 тижні обслуговування
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами

    На початок
    Телефон
    Чат
    Заявка
    Меню