Технічний і програмний аудит

Послуги з перевірки підприємства на відповідність технічним вимогам

ІТ аудит являє собою сукупність дій спрямованих на детальний аналіз правильної роботи локальних мереж, серверів, програмного забезпечення робочих місць та багато іншого, що дозволяє виявити слабкі сторони і побудувати схему для їх поліпшення і стабільної роботи в цілому. 

Аудит проводиться для того, щоб скласти повний комплекс послуг, яких потребує компанія замовник, враховуючи сферу діяльності, кількість співробітників та віддаленість філій, якщо вони є. 

ІТ аудит компанії виступає основоположним інструментом в сфері інформаційних технологій вашого підприємства, він дозволяє знизити витрати на утримання ІТ інфраструктури з поліпшенням якості послуг, що надаються і отримання стабільності функціонування компанії. 

Правильний аудит дозволяє виявити які завдання може вирішити ваше поточне технічне обладнання і показує, що потрібно зробити для можливості вирішення більш широкого спектра завдань. 

Кожен новий клієнт, який до нас звертається може переконається в якості послуг, що надаються за допомогою аудиту. 

Процес IT аудиту складається їх декількох етапів: 

Спочатку проводиться загальна діагностика програмного і технічного забезпечення, стан комп’ютерів, локальної мережі та її маршрутизація. 

Після отримання всієї необхідної інформації складається список необхідних робіт для оптимізації ІТ інфраструктури та формується бюджет. 

Далі, безпосередньо йде етап реалізації плану аудиту, оновлення апаратної частини – комп’ютерів, принтерів та ін. оргтехніки, маршрутизація або монтаж локальної мережі. Установка профільного програмного забезпечення для організації віддаленої підтримки і надійного захисту. Реалізація хмарних серверних рішень, перенесення 1с в хмару або ж хмарне резервне копіювання, відновлення баз даних. 

В кінці аудиту ви отримуєте зведений звіт про виконану роботу згідно з планомваріанти поліпшення, модернізації ІТ інфраструктури. 

Отримайте консультацію і 2 тижні обслуговування
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами