Резервне копіювання і відновлення даних

Послуги з резервного копіювання і відновлення

Абсолютно кожне робоче місце піддається ризику поломки і втрати важливих даних, що стосується сфери бізнесу – тут вже можна говорити про значні збитки. 

Резервне копіювання – основна послуга зберігання даних. Воно повинно виконуватися регулярно на будь-якому підприємстві, інакше втрачається сенс даної послуги як такої. Коли щодня надходить нова інформація, то і копіювання повинно бути відбуватись кожного дня. 

Робити резервне копіювання самому не дуже зручна і проста задача, для цього існує спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє автоматизувати процеси резервного копіювання по мірі необхідності. 

Головним аспектом резервного копіювання є відновлення даних. Правильне створення резервних копій, дозволяє з легкістю робити відновлення даних з використанням відповідного програмного забезпечення 

Відновлення даних для підприємства являє собою бекап резервної копії в цілому, з можливістю виділити окремі файли і папки, так само додатки, утиліти, створення і відновлення точних копій HDD диска c операційною системою або окрему частину жорсткого диска. 

Правильне резервне копіювання і відновлення даних – з одного боку здається простим завданням, але згодом через непрофесійний підхід ви можете отримати пошкоджені дані. При професійному підході ці ризики мінімальні, ви отримуєте набір інструментів, які працюють в автоматичному режимі і з легкістю зможете відновити всі необхідні дані. 

Найзручнішим і надійним інструментом виступає хмарне відновлення даних. 

Хмарне копіювання – це метод резервного копіювання та зберігання даних, при якому постачальник послуг обробляє збережені дані на віддаленому сервері. Служба резервного копіювання може допомогти людям і компаніям в управлінні своїми даними. 

Компанія LOADUP при замовленні послуги по хмарному копіюванні пропонує шифрування і захист даних від втрати, викликаної технологічною несправністю або кіберзлочинністю. 

Отримайте консультацію і 2 тижні обслуговування
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами