Коротко про послугу 'Віддалене обслуговування серверів'

Термінальний хмарний сервер - дозволяє організувати діяльність компанії в єдине ціле. Хмара забезпечує центральне зберігання даних в дата-центрі Німеччини. Для кожного співробітника створюється користувач з доступом до робочого столу з встановленням обмежень прав. Хмара дає можливість підключатися до кількох клієнтських систем для підключення до мережі LAN без використання модему або мережевого інтерфейсу. Microsoft представила цю концепцію, випустивши термінальні служби як частина операційної системи Windows Server.‌
Термінальний сервер дозволяє підприємствам централізовано розміщувати додатки і ресурси і публікувати їх на віддалених клієнтських пристроях, незалежно від місця розташування і платформи пристрою кінцевого користувача.
Термінальний сервер дає безліч переваг.
  • По-перше, термінальні сервери надають кінцевим користувачам доступ до ресурсів компанії з будь-якого місця і з будь-якого пристрою.
  • По-друге, вони забезпечують єдину точку обслуговування і дозволяють контролювати інфраструктуру з центральної панелі управління.
  • По-третє, додатки встановлюються один раз і регулярно оновлюються на сервері, тому немає необхідності встановлювати або оновлювати програму на кожній машині в мережі. ‌
Приклад використання термінального сервера під 1с:
У вас є 5 магазинів, потрібно зробити 1с в хмарі, щоб організувати систему обліку централізовано. Для цього здійснюється встановлення сервера 1с. Встановлюється програмне забезпечення. Реєструються користувачі - для доступу до сервера на кожен магазин по 1 для продавців. Підключення до віддаленого робочого столу здійснюється через Remote Desktop Protocol (RDP). У підсумку, ви отримуєте єдину базу, де ви можете здійснювати всі дії стосовно продажів та обліку товарів і ін.
Більш детально про сервер 1с в хмарі Ви можете дізнатися тут.
Порядок співпраці

Порядок співпраці
по послузі 'Віддалене обслуговування серверів'

Складання технічного завдання

Скільки користувачів, необхідний обсяг пам'яті з яким працює компанія

Оренда сервера

Підбираємо термінальний сервер відповідно до ваших вимог

Розгортання сервера

Встановлення сервера, реєстрація користувачів, встановлення необхідного програмного забезпечення, застосування обмежень прав доступу

Оплата

Післяплата за фактом виконаної роботи
Додаткова інформація

Додаткова інформація
по послузі 'Віддалене обслуговування серверів'

Що дає термінальний хмарний сервер?

Термінальний хмарний сервер на підприємствах є основоположним аспектом безперебійної роботи компанії. Аутсорсингова компанія Load up надає послуги по розгортанню хмарних серверів в Києві. Віддалене обслуговування серверів дозволяє не турбуватися про апаратної частини. Як правило хмарні сервери розміщені в дата центрах Німеччини або інших країнах.

Наші системні адміністратори максимально швидко і якісно виконають налаштування серверів. З підключенням всіх необхідних інструментів, за Вашим запитом, для забезпечення стабільної роботи і організацію автоматичного усунення системних помилок.

Адміністрування сервера – включає в себе розгортання серверів і подальша його підтримка.

  • В першу чергу, проводиться аудит вашої компанії для визначення всіх проблем апаратно-технічної частини.
  • Складається план оптимізації обладнання – за потребою купівля нових комплектуючих, встановлення сучасного програмного забезпечення, організація надійного захисту від несанкціонованого доступу.

Важливість роботи сервера можна пояснити наступним чином – сервер виступає з’єднувачем між працівниками компанії, він забезпечує доступ в мережу і зберігає безліч необхідних даних, з якими працює підприємство щодня.

Віддалений робочий стіл на базі windows server 2012 дозволяє підключаться співробітникам з будь-якого місця і пристрою. Ви завжди будете мати доступ до даних і не переживати, що вони можуть якось пропасти або видалитись.

Хмарний сервер дозволить вам більшою мірою економити гроші з отриманням високоякісних послуг ніж осблуговування фізичного сервера.

Ви отримаєте:

  • Віддалене обслуговування серверів
  • Організацію системи автоматичного резервного копіювання
  • Підтримка користувачів
  • Комплексні заходи з кібербезпеки підприємства
  • Постійний моніторинг

Як показує практика, навантаження на сервер стає дедалі більше, що загрожує виходом з ладу життєво необхідних служб.

При абонентському обслуговуванні такі інциденти прогнозуються і проводяться комплексні заходи щодо актуалізації обладнання та оновлення програмного забезпечення серверів.

Що від Вас потрібно

Що від Вас потрібно
по послузі 'Віддалене обслуговування серверів'

Постійний доступ до інтернет

обов'язково

Наявність локальної мережі

не обов'язково
Часті запитання

Часті запитання
по послузі 'Віддалене обслуговування серверів'

Що значить розгортання сервера

Простими словами це віддалений комп'ютер, на який встановлюється необхідне програмне забезпечення, до якого надається доступ для співробітників

Що значить віддалене адміністрування серверів

Мониторинг за состоянием сервера, организация резервного копирования, подключение новых пользователей, ограничение прав доступа (посещение определенных сайтов и др.) Установка полного пакета программного обеспечения

Сколько стоит облачный терминальный сервер

Само развертывание будет стоить от 2000 грн.(разовый платеж) это минимальная конфигурация сервера на 5-10 пользователей. Дополнительно если Вам нужна поддержка - 600 грн. в месяц

Можно ли увеличить мощность сервера?

Да, в случае расширения базы и нагрузки на сервер, выбирается облако производительней, осуществляется перенос данных сервера. Для всех наших клиентов - перенос облака осуществляется бесплатно

Корисна інформація

Корисна інформація
'Віддалене обслуговування серверів'

Варстість послуги
'Віддалене обслуговування серверів'

Вартість хмарного термінального сервера залежить від кількості користувачів і обсягу інформації. Наші послуги надаються як на абонентській основі так і разово.
 

Підтримка термінального сервера

600 грн.

Розгортання хмари

від 2000 грн.

Оренда термінального сервера

від 300 грн.

Підтримка 1с в хмарі

500 грн.

Онлайн калькулятор
Замовити послугу