Підключення офісної техніки

Послуги з обслуговування офісної техніки

Процес підключення необхідних офісних пристроїв являє собою з’єднання з абонентом кожного комп’ютера в мережі, як правило всі вони мають різні операційні системи і відрізняються один від одного комплектуючими. 

Системні адміністратори Loadup проведуть абсолютно будь-яке підключення оргтехніки з встановленням відповідних драйверів на вашому підприємстві. 

До компетенції наших співробітників входить підключення принтерів, і іншої оргтехніки – вони можуть бути локальними і мережевими. 

Для прикладу: 

При локальному – підключається тільки один принтер безпосередньо до одного персонального комп’ютера, інші користувачі мережі не мають до нього доступу 

При мережевому – здійснюється налаштування принтера через IP адреса, що дозволить підключатися абсолютно всім користувачем локальної мережі всередині підприємства. 

При багатофункціональному пристрої (МФУ) – принтер, сканер і ксерокс – здійснюються всі ті ж процедури що і з принтером, але складність полягає в тому, що потрібно встановлювати драйвера окремо щодо кожного пристрою. 

Найпоширенішими проблемами користувачів оргтехніки є відсутність підключення до пристрою, відсутність можливості вибрати правильний принтер або ж просто не зберігаються налаштування. 

З одного боку здається, що процес підключення та налаштування оргтехніки простий, але це далеко не так, при кваліфікованому налаштування ви отримаєте стабільну роботу пристроїв і постійне підключення. 

Налаштування принтера на підприємстві для автоматизованої роботи відбувається наступним чином: 

Наш фахівець приїжджає до вас на підприємство, проводить аудит комп’ютерної техніки та локальної мережі, за результатами якого вибирає оптимальне рішення, яке дозволить налаштувати постійне підключення до оргтехніки. На кожен комп’ютер встановлюється програмне забезпечення для віддаленого доступу, для того щоб усувати всі проблеми, які можуть виникнути. Найчастіше це відновлення налаштувань після пропажі електропостачання або ж у випадках перезавантаження сервера. 

Отримайте консультацію і 2 тижні обслуговування
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами