Обслуговування комп’ютерних систем і мереж

Послуги з обслуговування комп'ютерних систем

Обслуговування локальних мереж – сервіс, який обов’язковий для будь-якої компанії, сучасний офіс повинен мати структурно налаштовану локальну мережу. 

Це дає можливість абсолютно всім співробітникам обмінюватися даними всередині компанії, скоротивши свій час на пересування. Правильне налаштування локальної мережі допоможе вам заощадити гроші на придбанні відповідного програмного забезпечення. 

Навіть в тому випадку, коли специфіка діяльності вашої фірми вимагає установку певного ПО, то достатньо лише завантажити їх на сервер і не обов’язково тоді буде купувати ліцензію на кожен комп’ютер. 

Всі класичні інструменти адміністрування мережі базуються на чіткому побудові правил. В даному випадку такі способи підходять тільки для управління невеликих локальних мереж з малим трафіком. 

Якщо брати великі компанії, то тут інший підхід, який передбачає створення підмереж із залученням декількох серверів, що відрізняє даний спосіб від попереднього складністю конфігурації і необхідного устаткування для організації стабільної роботи локальної мережі. 

У момент, підключення комп’ютерів в локальну мережу, системний адміністратор підключає систему захисту від несанкціонованого доступу, що захищає мережу від перехоплення важливої ​​Вам інформації. Адже момент підключення найвразливіший, але далеко не всі компанії про це знають. 

Вибір оптимального інструментарію і підходу для підключення і подальшого адміністрування локальної мережі дає можливість мати надійний захист та безперебійність роботи мережі. 

В даному випадку Наша компанія бере всі проблеми на себе Вам залишиться тільки передати це питання професіоналам на аутсорс з подальшим абонентським обслуговуванням. 

Останнє дозволить економити ресурси і отримати стабільну роботу ІТ інфраструктури вашої фірми. 

Отримайте консультацію і 2 тижні обслуговування
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами