Новини

Показати по: 10 20 50 Всі
it-outsors
0 коментарів 5 переглядів Час читання: 6 хв.

Переваги аутсорсингу здаються очевидними, і експерти з багатьох галузей рекламують його як відповідь на скорочення витрат на бізнес-функції, від інформаційних технологій до бухгалтерського обліку, маркетингу та людських ресурсів; здається можливим, що ви могли б керувати цілою компанією, навіть не наймаючи жодного співробітника.

Але чи є в аутсорсингу щось більше, ніж чистий прибуток? За якими ще причинами компанії вибирають цей маршрут? А як щодо розгалужень для аспектів вашого бізнесу, які не так легко виміряти кількісно?

У цій статті ми обговоримо три аспекти аутсорсингу: причини, ризики та винагороди, особливо в тому, що стосується інформаційних технологій (ІТ). І як бонус ми дамо кілька порад, які допоможуть вам налагодити успішні відносини з вашими постачальниками ІТ-послуг (незалежно від того, чи працюють вони на постійній основі або працюють на стороні).

12.10.2020
cloud
0 коментарів 7 переглядів Час читання: 3 хв.

Хмарний сервер – це централізоване місце в Інтернеті, де зберігаються дані, що робить їх доступними в будь-який час і в будь-якому місці з будь-якого підключеного пристрою. Компанії – як великі, так і дрібні – підключають хмара, тому що воно має ряд переваг. Фінансові установи та банки також використовують хмарні сервіси для обслуговування постійно зростаючої глобальної клієнтської бази.

Хмарний сервіс дозволяє співробітникам і клієнтам регулярно взаємодіяти, навіть якщо вони знаходяться на протилежних сторонах земної кулі.

08.10.2020
0 коментарів 1 переглядів Час читання: 3 хв.

Це підвищує ефективність, скорочує витрати, прискорює розробку продуктів і дозволяє компаніям зосередитися на своїх основних напрямках.

Для багатьох людей аутсорсинг лякає. Проте, ця нова бізнес-модель, яка була прийнята у всьому світі як в приватному, так і в державному секторах, дає безліч переваг. Це дозволяє організації досягти бізнес-цілей, підвищити цінність, задіяти базу ресурсів і знизити ризики. Іншими словами, від окремих елементів до управління системами, вибір використання зовнішніх постачальників дозволяє компанії або організації, що передає роботу на аутсорсинг («клієнту»), зосередитися на тому, що у неї виходить найкраще.

08.10.2020
0 коментарів 4 переглядів Час читання: 3 хв.

Термінальний сервер – це сервер або мережевий пристрій, який дозволяє підключатися до кількох клієнтських систем для підключення до мережі LAN без використання модему або мережевого інтерфейсу. Microsoft представила цю концепцію, випустивши термінальні служби як частина операційної системи Windows Server. Термінальні служби були невід’ємною частиною випусків ОС Windows Server, починаючи з Windows NT 4.0. З випуском Windows Server 2008 R2 служби терміналів були перейменовані в служби віддалених робочих столів (RDS). Перед впровадженням цієї технології важливо знати, що таке сервер терміналів і чому ви повинні його використовувати.

09.09.2020
outsourcing
0 коментарів 6 переглядів Час читання: 3 хв.

ІТ Технології з кожним роком все більше займають місця в побудові успішного бізнесу, що пов’язано з автоматизацією процесів для реалізації товарів / послуг . В даній статті піде мова про три види бізнесу – малий, середній і великий. Підберемо під кожну модель бізнесу локальну ІТ-Інфраструктуру з наведенням конкретних прикладів. Визначимо головні потреби і нюанси для кожної моделі.

22.08.2020
0 коментарів 67 переглядів Час читання: 3 хв.

Системні адміністратори – це люди, яким ви телефонуєте, коли щось йде не так, і це люди, які розуміють внутрішню роботу офісних технологій і як це виправити. Якщо всередині компанії не працює електронна пошта або Інтернет, продуктивність різко падає, а підприємства можуть втратити мільйони доходів і робочої сили. Ось чому системним адміністраторам потрібно працювати швидко і методично, щоб все працювало. Тут є все, що вам потрібно знати, щоб відповісти на питання: «Що робить системний адміністратор?»

23.05.2020
0 коментарів 24 переглядів Час читання: 3 хв.

Той, хто регулярно використовує пристрій зберігання даних, в якийсь момент може зіткнутися з втратою даних. Випадків описаних вище, не можна уникнути. Що є кращим рішенням для користувачів, щоб врятувати свої дані?

16.02.2020
0 коментарів 48 переглядів Час читання: 2 хв.

IP-телефонія – це термін, який використовується для опису технологій, які використовують різні протоколи для обміну голосової, факсимільної та іншої інформації, які традиційно передаються по комутованій телефонній мережі загального користування (PSTN). Виклик проходить у формі пакетів по локальній мережі (LAN) або через Інтернет.

13.10.2019