Новини

Показати по: 10 20 50 Всі
0 коментарів 2 переглядів Час читання: 3 хв.

У міру того як організації реагують на пандемію коронавіруса, вони звертаються в нашу компанію, щоб допомогти визначити, які інструменти будуть потрібні їх співробітникам для віддаленої роботи і як ви можете використовувати свої технології для продовження роботи. Багатьом компаніям доводилося швидко реагувати на рекомендації по віддаленій роботі, не маючи часу на розробку стратегічного плану. Ще не пізно розробити і реалізувати план, який дозволить максимально можливій кількості ваших співробітників отримати доступ до технологічних інструментів, які допоможуть їм залишатися на зв’язку, продуктивно і безпечно. Нижче ми описуємо деякі кроки, які слід враховувати.

04.01.2021
0 коментарів 10 переглядів Час читання: 3 хв.

Незважаючи на пряму конкуренцію на протязі більше 30 років, Apple і Microsoft до цих пір зуміли досягти успіху, проводячи агресивні маркетингові кампанії і зміцнюючи лояльність до бренду. Якщо ви ще не вибрали сторону або думаєте про її зміні, вам слід розглянути кілька ключових моментів, які можуть допомогти в ухваленні рішення. У даній статті ви дізнаєтеся чи варто купити Mac або ПК.

04.01.2021
0 коментарів 5 переглядів Час читання: 3 хв.

Основна мета при написанні коду – зробити його легким для читання і розуміння. Добре написані програми легше налагоджувати, легше підтримувати і в них менше помилок. Написання програми багато в чому схоже на написання есе. Коли ви пишете есе, ваше повідомлення буде більш переконливим, якщо воно супроводжується правильною граматикою і пунктуацією. При написанні комп’ютерних програм ви повинні слідувати тим же принципом.

04.01.2021
0 коментарів 5 переглядів Час читання: 6 хв.

Коли так багато людей працюють віддалено або поєднують віддалене і робочий час, як ніколи важливо налаштувати і використовувати протоколи ІТ-безпеки та конфіденційності, які працюють, де б ви не знаходилися.

Ми хотіли поділитися кількома інструментами і правилами, які ви можете застосувати, якщо у вас немає технічної підтримки, наприклад, яку Sinu надає в рамках свого комплексного сервісу. Ці рекомендовані передові методи забезпечують рівень захисту, що знижує ризик витоку даних і шкідливих програм, і коштують того часу, яке вони витратили на впровадження.

09.11.2020
0 коментарів 19 переглядів Час читання: 8 хв.

Світ швидко усвідомлює можливості передачі голосу по інтернет-протоколу (VoIP). Технологія, що дозволяє здійснювати телефонні дзвінки і відеоконференції через підключення до Інтернету, використовується як домашніми господарствами, так і підприємствами.

В цьому немає нічого дивного, враховуючи економію та інші переваги, які дає VoIP в порівнянні з традиційними телефонними системами. Якщо ви вирішили використовувати VoIP, але не знаєте, як це зробити, це керівництво для вас. Прочитайте, щоб дізнатися все про те, як налаштувати сервер VoIP вдома або в офісі.

05.11.2020
0 коментарів 42 переглядів Час читання: 8 хв.

Хоча термін «хмара» часто надає хмарним обчисленням деякий містичний відтінок, насправді він не так вже відрізняється від традиційної обчислювальної архітектури. Хмарні обчислення як і раніше залежать так само від фізичного серверного обладнання яке становить основу будь-якої комп’ютерної мережі. Різниця в тому, що хмарна архітектура робить обчислювальну потужність і ємність сховища цього обладнання доступними через Інтернет. Це дозволяє постачальникам хмарних послуг використовувати сервери, розподілені по всьому світу, для формування консолідованої мережі до якої можна отримати доступ через будь-яке підключення до Інтернету. Це виявилося особливо корисним, коли організації переходять на віддалену робочу середу у відповідь на COVID-19.
Хмарні обчислення стали звичайним терміном за останні десятиліття, але послуга іноді створює плутанину. З усіма новими хмарними опціями і фразою «як послуга», здавалося б, прив’язаною до всього, що можна уявити, корисно зробити крок назад і поглянути на відмінності між основними типами розгортання хмари і різними типами сервісів хмарних обчислень.

30.10.2020
it-outsors
0 коментарів 7 переглядів Час читання: 6 хв.

Переваги аутсорсингу здаються очевидними, і експерти з багатьох галузей рекламують його як відповідь на скорочення витрат на бізнес-функції, від інформаційних технологій до бухгалтерського обліку, маркетингу та людських ресурсів; здається можливим, що ви могли б керувати цілою компанією, навіть не наймаючи жодного співробітника.

Але чи є в аутсорсингу щось більше, ніж чистий прибуток? За якими ще причинами компанії вибирають цей маршрут? А як щодо розгалужень для аспектів вашого бізнесу, які не так легко виміряти кількісно?

У цій статті ми обговоримо три аспекти аутсорсингу: причини, ризики та винагороди, особливо в тому, що стосується інформаційних технологій (ІТ). І як бонус ми дамо кілька порад, які допоможуть вам налагодити успішні відносини з вашими постачальниками ІТ-послуг (незалежно від того, чи працюють вони на постійній основі або працюють на стороні).

12.10.2020
cloud
0 коментарів 10 переглядів Час читання: 3 хв.

Хмарний сервер – це централізоване місце в Інтернеті, де зберігаються дані, що робить їх доступними в будь-який час і в будь-якому місці з будь-якого підключеного пристрою. Компанії – як великі, так і дрібні – підключають хмара, тому що воно має ряд переваг. Фінансові установи та банки також використовують хмарні сервіси для обслуговування постійно зростаючої глобальної клієнтської бази.

Хмарний сервіс дозволяє співробітникам і клієнтам регулярно взаємодіяти, навіть якщо вони знаходяться на протилежних сторонах земної кулі.

08.10.2020
0 коментарів 2 переглядів Час читання: 3 хв.

Це підвищує ефективність, скорочує витрати, прискорює розробку продуктів і дозволяє компаніям зосередитися на своїх основних напрямках.

Для багатьох людей аутсорсинг лякає. Проте, ця нова бізнес-модель, яка була прийнята у всьому світі як в приватному, так і в державному секторах, дає безліч переваг. Це дозволяє організації досягти бізнес-цілей, підвищити цінність, задіяти базу ресурсів і знизити ризики. Іншими словами, від окремих елементів до управління системами, вибір використання зовнішніх постачальників дозволяє компанії або організації, що передає роботу на аутсорсинг («клієнту»), зосередитися на тому, що у неї виходить найкраще.

08.10.2020
0 коментарів 74 переглядів Час читання: 3 хв.

Термінальний сервер – це сервер або мережевий пристрій, який дозволяє підключатися до кількох клієнтських систем для підключення до мережі LAN без використання модему або мережевого інтерфейсу. Microsoft представила цю концепцію, випустивши термінальні служби як частина операційної системи Windows Server. Термінальні служби були невід’ємною частиною випусків ОС Windows Server, починаючи з Windows NT 4.0. З випуском Windows Server 2008 R2 служби терміналів були перейменовані в служби віддалених робочих столів (RDS). Перед впровадженням цієї технології важливо знати, що таке сервер терміналів і чому ви повинні його використовувати.

09.09.2020