Комп’ютерна безпека

Послуги з забезпечення комп'ютерної безпеки

IT Аутсорсингова компанія LoadUP пропонує найбільш затребувані і актуальні підходи до організації інформаційної безпеки, які включають в себе технічний і організаційний аспекти, установку сучасного ПО, яке всебічно захистить всі інформаційні ресурси відповідно до індивідуальних побажань клієнта. 

Спектр послуг із забезпечення безпеки IT інфраструктури включає в себе: 

  1. Реєстрація та адміністрування облікових записів користувачів – ієрархічне створення, зміна, видалення груп користувачів з прив’язкою рівня прав відповідного рівня з доступом до ресурсів локальної мережі та інтернету.
  2. Застосування захисту локальної мережі – встановлення налаштувань з інформаційної безпеки мережі для захисту від несанкціонованого доступу з зовнішніх джерел.
  3. Антивірусне забезпечення робочих місць – установка антивірусного програмного забезпечення, подальшеналаштування, оновлення антивірусних баз і технічнапідтримка. 
  4. Забезпечення антивірусного захисту серверів – встановлення кращого антивірусного ПО, подальше налаштування, оновлення антивірусних баз і технічний саппорт. 
  5. Забезпечення антивірусного захисту інтернет трафіку і корпоративної пошти – встанвлення антивірусного програмного забезпечення, захист електронної кореспонденції шляхом шифрування файлів, оновлення антивірусних баз і технічний саппорт. 
  6. Управління засобами шифрування – впровадження інструментів шифрування електронної пошти та файлів. Безперебійнароботаелектронного цифрового підпису. 

Багаторічний досвід надання нами послуг з інформаційної безпеки дозволяє застосовувати тільки новітні та ефективні інструменти. 

Робочі місця наших клієнтів забезпечуються найновішим програмним забезпеченням, проводиться модернізація існуючого обладнання (сервера, локальні мережі, комп’ютери), враховуються всі побажання штату співробітників для поліпшення зручності їх роботи в цілому. 

Наша команда аналізує і оптимізує сферу інформаційної безпеки і до кожного робочого місця підключаємо програмне забезпечення, яке дозволяє віддалено і швидко вирішувати повсякденні завдання, коли сам співробітник замовника може безпосередньо звернутися до нас у разі виникнення проблем з програмно-апаратним обладнанням. 

Таким чином, ви отримуєте максимально безпечну і оптимізовану IT інфраструктуру вашого підприємства з постійною підтримкою наших системних адміністраторів. 

Отримайте консультацію і 2 тижні обслуговування
безкоштовно!
Задайте своє питання і найближчим часом наші співробітники зв'яжуться з вами