Чи варто купити Mac або ПК в 2020 році?

Незважаючи на пряму конкуренцію на протязі більше 30 років, Apple і Microsoft до цих пір зуміли досягти успіху, проводячи агресивні маркетингові кампанії і зміцнюючи лояльність до бренду. Якщо ви ще не вибрали сторону або думаєте про її зміні, вам слід розглянути кілька ключових моментів, які можуть допомогти в ухваленні рішення. У даній статті ви дізнаєтеся чи варто купити Mac або ПК.

Що популярніше та краще купити ПК або Mac

Apple контролює близько 10% світового ринку персональних комп’ютерів. Ця менша частка ринку частково пояснюється вартістю їх пристроїв. Оскільки більшість комп’ютерів Mac продається за ціною понад 1000 фунтів стерлінгів, не дивно, що більшість користувачів виберуть більш доступні пристрої, сумісні з Windows.

Інший сприяє фактор може полягати в тому, що Mac пропонує підтримку тільки для своїх власних пристроїв. Однак варто зазначити, що, незважаючи на це величезна невідповідність в частці ринку, Apple як і раніше відрізнялися високою прибутковістю і перевершила Microsoft за ринковою капіталізацією, ставши найдорожчою компанією в світі. Обидві компанії в даний час стоять понад трильйон доларів.

Зручність використання Windows і MacOS

Apple довгий час вважалася на свою зручну репутацію для збільшення продажів своїх продуктів, включаючи Mac. Можливо, в цьому є частка правди, оскільки компанія прагне більше зосередитися на розробці обладнання і простих елегантних інтерфейсах. Існує також той факт, що, оскільки вони обслуговують тільки пристрої Mac, немає необхідності ускладнювати їх пропозицію для адаптації до іншого обладнання, як у випадку з Windows.

Єдиний користувальницький інтерфейс додатків на Mac також допомагає користувачам легко орієнтуватися. Проте, Windows як і раніше користується великою популярністю і вимагає не набагато більше крутого навчання.

Mac OS проти операційних систем Windows

Обидві операційні системи дозволяють користувачам налаштовувати зовнішній вигляд і надають доступ до магазинів додатків, де ви можете завантажити широкий вибір програмного забезпечення. Обидва також дозволяють встановлювати і використовувати такі популярні програми, як Microsoft Office і Adobe Creative Suite.

Хоча в перші роки Mac був націлений на студентів, а ПК націлений на бізнес, за ці роки платформи зазнали значних змін, що пропонують варіанти, так само корисні для студентів, домашніх і бізнес-користувачів.

Флагманські апаратні продукти

Apple вже давно хвалять за якість пристроїв, які вони поставляють на ринок. Від MacBook Pro до iMac, їх обладнання зроблено якісно і довговічне, але його асортимент обмежений. Для порівняння, існує широкий вибір персональних комп’ютерів, сумісних з Windows. Шанувальники Windows не тільки мають доступ до багатьох провідним брендам комп’ютерів, таким як Dell і Lenovo, але і можуть налаштовувати свої пристрої, вносячи зміни в такі функції, як графіка і процесор.

Додатки та стороннє програмне забезпечення

Більш сувора безпеку в магазині Apple Store також означає менший ризик установки програмного забезпечення з неперевіреного джерела. Пристрої Mac поставляються з попередньо інструментом Gatekeeper, який попередньо налаштований на запобігання установки додатків від неперевірених розробників або з будь-якого іншого джерела, окрім магазину Apple. Однак Google працює над поліпшенням призначених для користувача даних і конфіденційності і навіть з 2018 року очистив десятки тисяч додатків від порушень.

Конфіденційність і безпека

Коли справа доходить до безпеки, Mac може мати невелику перевагу. Частково це може бути пов’язано з меншою часткою ринку, яку вони контролюють. Оскільки Windows є домінуючим гравцем, цілком природно, що вона приверне більше кіберзлочинів завдяки більшій кількості цілей. Однак Mac в повному обсязі захищений від шкідливих програм, і рекомендується встановити хорошу антивірусну програму, яка б пристрій ви не вибрали.

Якщо подивитися на різні плюси і мінуси Mac і ПК, стає ясно, що однозначного переможця немає – обидва варіанти підходять в залежності від передбачуваного кінцевого використання. Різноманітність характеристик кожного з них з точки зору апаратного та програмного забезпечення означає, що ваш вибір буде залежати від таких факторів, як особисті переваги, бюджет і технічні вимоги.

Якщо вам потрібна допомога і рада з питань придбання ІТ-обладнання, будь то для особистого або комерційного використання, зв’яжіться з командою LoadUP для неупередженої і чесної розмови про потенційних варіантах, які можуть задовольнити ваші потреби. У нас є великий досвід в поєднанні відповідної технології з потрібними кінцевими користувачами, щоб допомогти максимально підвищити ефективність і продуктивність – вдома чи на роботі!

Додано: 04.01.2021
прокоментувати статтю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На початок
Телефон
Чат
Заявка
Меню